Svatební kameraman - o mně

svatební kameraman - o mně

Pár slov o mně. Je mi 24 let a momentálně studuji Karlovu Univerzitu. Jsem svatební kameraman, který nechává svatbu přirozeně plynout. Zachytím její nejlepší okamžiky, aniž bych natáčením někoho rušil.

Ještě před tvořením svatebních videí jsem se zabýval natáčením fitness, kde dodnes spolupracuji s českou špičkou, například s nejsilnějším mužem světa Jirkou Tkadlčíkem nebo s předním výrobcem kvalitních doplňků stravy – Czech Virus. Díky své práci jsem se podíval do nejrůznějších zemí, z kterých bych vyzdvihl např. Afghánistán.

Vždy jsem vděčný, když právě já mám možnost vytvořit svatební film, který Vás jako manželský pár skutečně reflektuje a může být hodnotný pro další generace. Můj přístup k tvorbě svatebních filmů je unikátní především ve své jednoduchosti. Jakožto svatební kameraman se dokáži soustředit na důležité momenty svatby, vnímat atmosféru, natočit vše důležité a přitom si zachovat uvolněný a usměvavý přístup.

Při finálním zpracování pro mě ani ten nejmenší detail není nepodstatný. Pracuji velmi diskrétně a od novomanželů často slyším, že si jejich hosté ani nevšimli, že na svatbě nějaký kameraman byl.

MŮJ PŘÍSTUP K NATOČENÍ SVATEBNÍHO DNE

svatební kameraman - o mně

01. VYBAVENÍ

Můj přístup k natáčení je založen na své jednoduchosti. Nejsem ten typ kameramana, který potřebuje každý objektiv na trhu a rád o nich hodiny diskutuje. Většinu záběrů natočím jednou malou kamerou a jedním objektivem. Nenosím s sebou žádné masivní vybavení, které by mohlo hosty rušit. Většinou si hosté ani nevšimnou, že na svatbě nějaký kameraman byl.

2

02. DRESS CODE

Ať už je svatba spíše formální nebo neformální, vždy jsem oblečen jako jeden z Vašich hostů. Díky tomu na sebe nestrhávám pozornost, nevyčnívám z davu, jsem jedním z Vás. Mohu tak nepozorovaně natočit každý úsměv, polibek nebo taneční kreace, aniž by lidé před mou kamerou pózovali. Všichni si tak mohou užít chvíli, kdy jsou skutečně sami sebou.

03. PŘÍSTUP

Svatbu si chci užít, jako bych byl jedním z Vašich hostů. Díky tomu, že pracuji velmi diskrétně, mohu celý svatební den natočit zevnitř, jako jeho součást. Ne jako pouhý pozorovatel. Světlo (nebo jeho nedostatek) je pro mě další nástroj, který využívám ve svůj prospěch. Jsem členem Vaší skupiny a slavím s Vámi.

kontakt

nezávazný formulář
★★★★★

+420 734 687 272   |   info@krystofprsala.cz