Svatební video recenze

Svatební video - recenze

Recenze jsou u svatebního videa velmi důležitá. Pokud plánujete svatbu a chtěli byste své svatební video, můžete si přečíst několik recenzí. Jsem tvůrce svatebních videí, který nechává svatbu přirozeně plynout. Zachytím její nejlepší okamžiky, aniž bych natáčením někoho rušil. Můj přístup k tvorbě svatebních filmů je unikátní především ve své jednoduchosti.

Jakožto svatební kameraman se dokáži soustředit na důležité momenty svatby, vnímat atmosféru, natočit vše důležité a přitom si zachovat uvolněný a usměvavý přístup. Při finálním zpracování pro mě ani ten nejmenší detail není nepodstatný. Díky tomu mají pá svatební videí pouze krásné a pozitivní recenze. Pracuji velmi diskrétně a od novomanželů často slyším, že si jejich hosté ani nevšimli, že na svatbě nějaký kameraman byl.

01. Kohoutovi

,,Jsme ti moc vděčni za krásnou vzpomínku, ke které se budeme často vracet a bude nám vždy připomínat tu úžasnou atmosféru, společenství, přátelství, lásku a slib, který jsme si dali před Bohem. Rodina a přátelé naše svatební video proplakali a všichni ho velmi oceňovali. Moc děkujeme za ten nepopsatelný pocit, který v nás vyvolává každé další sledování našeho svatebního videa.”

02. Jasien

,,Včera nám poslal výsledek své práce.. Stále mám slzy v očích a husinu.. Dokázal vše.. přenést atmosféru, emoce, lásku, pohodu a zábavu do 4 minutového svatebního videa.. Vše má vymakané a navíc je to lidsky skvělý človek.. Máme díky Tobě vzpomínku na celý život, která nás bude těšit, rozplakávat, rozesmívat a hřát u srdce pokaždé, když se na ni podíváme.. Slovy nelze vyjádřit dík, který oba s Natem cítíme..”

03. Rebcovi

,,,Hledali jsme až jsme našli!! Toho nejlepšího kameramana pro náš velký den. Po zhlédnutí Kryštofových videí jsme věděli, že bude ten pravý. A ptáte se, jestli splnil naše očekávání? Naprosto, předčil vše co jsme mohli čekat. Video je jednoduše řečeno dokonalé a dechberoucí se všemi důležitými momenty, během kterých Kryštof prokázal svůj smysl pro detail a neuvěřitelný cit pro zachycení emocí až z toho šly všem slzy kolem. “​

04. Serbanovi

,,Krásné svatební video, které nám Kryštof vytvořil, je pro nás navždy upomínkou na ty nejkrásnější chvíle v životě. Vstřícná domluva na první schůzce, sympatický a profesionální přístup, rady a doporučení k svatebnímu dni, nás přesvědčily, že jsme si vybrali správně. Výsledné svatební video je dojemné, romantické a vyjímečné. Moc děkujeme.”
Zde jsem spolupracoval s Markem Topolářem

05. Machovi

,,Krásné pohádkové video z naší svatby. Profesionální a usměvavý přístup. Vždycky jsme oba nervózní z focení nebo natáčení, ale o Kryštofovi jsme skoro nevěděli. Je neuvěřitelné, jaké krásné video nám na náš den vytvořil. Všem našim přátelům a rodině se moc líbí. Vřele doporučuji! A určite budu doporučovat dál .”

06. Česnekovi

,,Když jsme se na Kryštofa obraceli, zaujalo nás především jak se zaměřoval na detaily a zpracovával zvuk. Finální video však předčilo naše očekávání. Děkujeme za perfektně odvedenou profesionální práci, díky Tobě si můžeme náš nejhezčí den znovu a znovu prostřednictvím videa prožít. Nemohli jsme si lépe vybrat. Všichni, kteří video viděli, byli nadšení a neubránili se slzám.”

07. Zahájští

,,Když jsem viděla Kryštofa práci, probrečela jsem tolik minut. Toho musíme mít, jsem řekla. Neváhala jsem a domluvili jsme si schůzku. Tak milý člověk a profesionál v jednom těle a navíc s citem pro detail. Vytvořil nám úchvatné a dechberoucí video ze svatby. Zachytí momenty, při kterých ani nevíte, že Vás točí. Je jako myš. Vyšel z toho doják jako blázen a máme krásnou památku na celý život. Kryštofa vřele doporučujeme a přejeme ti ať se daří.”​

08. Talaváškovi

,,Chteli jsme, aby nas den D byl dokonaly a toužili jsme po tom, aby nam ho nekdo zvecnil. Prace od Kryštofa vsak predcila vsechna nase ocekavani. Bylo to totiz mnohem vic. Kvalitni prace, profesionalni a lidsky pristup, vnimavost, tolerance, trpelivost a spousta nápadů, ktere delaji z jeho videi jedinecnou zalezitost, nebot je vzdy na spravnem miste, v tu spravnou chvili. Vysledkem neni jen video, nybrz ziva vzpomínka, ktera Vam pripomene atmosferu celeho dne, vcetne emoci, zazitku a jedinecnych okamziku, ktere jste ve vas den D prozili. Diky tomu si pak vse muzete nejen vy ale i vase rodina a blízcí pratele znovu a znovu pripominat, jako by se to delo prave ted. Dekujeme❤ “

09. Wohankovi

,,Kryštofa jsme si vybrali na základě doporučení, aby zachytil náš svatební den, což je veliká zodpovědnost. Oslovili jsme ho, přednesli nějaké naše představy a on ihned reagoval svými nápady a radami. Kryštof byl profesionál, s citem pro detail, na vše připraven a zároveň se pořád usmíval a byl velice přátelský. A výsledek, ten byl naprosto dokonalý. Máme nejkrásnější video, co jsme kdy kde viděli. Od všech přátel samá chvála. Kryštofa 100% doporučujeme!!!”

portfolio

nejnovější filmy

Svatební balíček Cinematic obsahuje také dokumentární film, který je dlouhý zhruba 30 minut.
Přehrát video
Svatební video Okřesaneč
Přehrát video
Svatební video Bučický mlýn
Přehrát video
Svatební kameraman Ranch Jestřebice
Přehrát video
Svatební video Škvorecký dvůr
Přehrát video
Svatební video Hotel Dvorana
Přehrát video

SVATEBNÍ BALÍČKY

pro rok 2021

ESSENTIAL

★★★★★

Celodenní natáčení

Highlight film (4-6 min)

Dokumentární film (25 min)

Doprava v ceně (ČR)

Nejvyužívanější

cinematic

★★★★★

Celodenní natáčení

Highlight film (4-6 min)

Dokumentární film (25 min)

Doprava v ceně (ČR)

Druhý kameraman

Záběry z drona

Video celého obřadu

foto + video

★★★★★

Celodenní natáčení

Highlight film (4-6 min)

Dokumentární film (25 min)

Doprava v ceně (ČR)

400-500 fotek (Marek Topolář)

60-70 vytištěných fotek

Cenově výhodnější

Pokud se Vám líbily recenze na svatební video ode mě, pro více informací využijte kontaktní formulář
★★★★★

kontakt

nezávazný formulář
★★★★★

+420 734 687 272   |   info@krystofprsala.cz  | Svatební video Recenze