Loupovi

ABSOLUTNĚ TOTÁLNĚ SKVĚLÝ!

Kryštofe! To je naprostá pecka! Absolutně totálně skvělý, úplně podle našich představ! Nemáme slov! TOP!

Tohle byla naše reakce na videa z naší svatby. Na Kryštofa jsme dostali doporučení od kamaráda, který od něj měl také svatební video. Projeli jsme ještě pár dalších videomejkrů, ale měli jsme brzo jasno.

Kryštofovo portfolio bylo prostě jiný než u většiny ostatních, takový živější, energický, osobitý. Poptávka a následný domlouvání bylo perfektní, pošle Vám dotazník aby z vás vytáhl co nejvíce informací o vás, jak si to na svatbě představujete, jaké jsou pro vás hlavní momenty, pak pár dní před svatbou Google Meet, kde se vyptává na další detaily a věci, prostě moc skvělej přístup aby mohl udělat video podle vašich představ. Strašně se nám líbila jeho věta: Je pravda, že se snažím spíše o uměleckou reportáž skutečných okamžiků, než zrežírování scén, které se vlastně nestaly.“

My třeba nechtěli takový „romaticko lalánkový utahaný“ video, ale spíše něco jako aftermovie z festivalu a výsledek takovej fakt byl! Pro nás je to strašně krásná a důležitá vzpomínka z našeho dne. Jsme moc rádi, že jsme si Kryštofa vybrali. Pět hvězdiček je málo! Moc moc Kryštofa doporučujeme všem, kteří chtějí mít nádhernou video vzpomínku <3

Dává do toho srdíčko

Svatebních dodavatelů je mraky, podmínky jsou různé a vy nevíte, co dřív, ale jedním si buďte jistí – svatebním videem od Kryštofa! Jeho tvorba se nám líbila od začátku, po prvním osobním setkání jsme se v rozhodnutí utvrdili ještě více a výsledek? Předčil veškerá očekávání. Kryštof je zkrátka profík s lidským přístupem. Je vidět, že do své tvorby dává srdíčko, snaží se maximálně naladit na vaši vlnu a na všem se s ním domluvíte, navíc vám ve spoustě věcech poradí (pokud budete chtít). A finální video – to vás vrátí zpět do vašeho velkého dne, znovu budete cítit veškeré emoce, smát se i plakat. Kryštofe, díky, že jsi mohl být součástí našeho dne. Jsme šťastní, že jsme si vybrali právě tebe. <3

Milec

Pikhartovi

byl naprosto perfektní!

Kryštof byl naprosto perfektní, moc se nám líbil jeho individuální přístup a snaha o to, aby video co nejvíc odpovídalo naším představám, což vyšlo na jedničku. Nemáme co vytknout, byli jsme moc spokojení a doporučujeme všem! A je to velký sympaťák ☺️ děkujeme!

vzpomínka na celý život

Kryštof je člověk na správném místě! Nejenom, že dokáže z celého dne vykouzlit nádhernou vzpomínku na celý život a vy si ten den můžete prožít znovu, ale zároveň je to člověk, který se stane jedním ze svatebčanů! Ještě jednou mockrát děkujeme za nádhernou vzpomínku a že jsme tě mohli poznat! 🙏😊

Voce

Hromulakovi

předčil naše očekávání

Nejprve jsme si nebyli jisti, jestli budeme chtít na naší svatbě i kameramana, ale nakonec jsme udělali jen dobře. Kryštof dokázal zachytit krásné momenty, a přitom ho na svatbě nebylo téměř vůbec vidět. Výsledné video předčilo naše očekávání. Střih, hudba, záběry, to vše bylo profesionálně zpracováno a přesně podle našich představ. Jsme rádi, že jsme měli od Kryštofa i delší film, přece jen, během svatebního dne se toho hodně udělá. Na některé momenty jsme i pozapomněli, a jsme rádi, že je pro nás zachytil. Spolupráce s fotografem byla také ukázková, přece jen, několik společných svateb už spolu zvěčnily. Kryštofe, děkujeme ještě jednou, jsme rádi, že jsme s tebou mohli přežít náš velký den! Jakubíkovi 🙂

jako by patřil k rodině

Kryštof je ukázkový profesionál, ze kterého by si kde kdo měl vzít příklad. Naprosto vynikající komunikace, rychlé reakce a přátelský přístup. Měli jsme z něho po chvilce pocit, jako by patřil k rodině. Investice do Kryštofa stála za to a výstup jeho práce předčil očekávání. Jako kreativec v obdobném oboru dokážu ocenit Kryštofa i z trošku jiné stránky. Nedokážu slovy popsat, jak si vážím takových lidí, jako je Kryštof. Takových lidí se zápalem a vášní ke svojí práci zkombinovanou s kvalitou a skvělou komunikací je málo. Ještě jednou ti děkujeme!

Kulíškovi

jasien

STÁLE MÁME SLZY V OČÍCH

Kryštof nám včera poslal výsledek své práce.. Stále máme slzy v očích a husinu.. Dokázal vše.. přenést atmosféru, emoce, lásku, pohodu a zábavu do 4 minutového svatebního videa.. Vše má vymakané a navíc je to lidsky skvělý človek.. Máme díky Tobě vzpomínku na celý život, která nás bude těšit, rozplakávat, rozesmívat a hřát u srdce pokaždé, když se na ni podíváme.. Slovy nelze vyjádřit dík, který oba s Natem cítíme.

IT IS LIKE PIECE OF ART!

We just looked all the videos you made and I have to say you really pleased us. It is like a piece of art!
 
It is really great for us to be able to go back in time and see all the smile of our family, friends and us. I love your selection of music and your video montage, the special effects to see the guests during the dance. You’ve done an incredible work. Thanks again!

MINH HO

drhovi

předčil naše očekávání

Kryštofa jsme si vybrali jako svatebního kameramana na základě portfolia na jeho webu. Objednali jsme si kompletní balíček krátká / dlouhá / obřad

+ skvělá komunikace
+ online schůzky
+ nechali jsme výběr hudbu na něm (skvělá volba)
+ video překonalo naše očekávání
+ přijel za námi přes celou republiku
+ výborně zapadl do kolektivu
+ celá rodina jej chválila
+ získal každý záběr který potřeboval

A mnoho dalších superlativů. Kryštofe, skvělá práce a všem tě vřele doporučujeme!

KRÁSNĚJŠÍ NEŽ JSEM SI VYSNILA

Ahoj Kryštofe! Od té doby, co jsem si stáhla videa, tak nedělám nic jiného a pořád si je pouštím dokola. Vůbec nevím, co na to napsat, jsem z toho nadšená a dojatá zároveň. Videa jsou dokonalý, nádherný a ještě lepší než jsem si kdy představovala. Mám pocit, že i když je uvidím tisíckrát, tak se mi nikdy neokoukají. Jsme z nich nadšení a strašně moc Ti děkujeme!
Vážně je to ještě krásnější než jsem si vysnila.

Janečtí

Zárubovi

rozbulel jsem se po 3 minutách

Kryštofe, strašně moc Ti děkujeme!! Je to fakt tak krásný, ze bych si to pouštěla furt dokola. Fakt si strašně šikovný a hrozně moc děkujeme za krásnou vzpomínku.

Rozbulel jsem se asi po 3 minutách a opakovalo se to asi 5x.. Zachytil jsi veškeré důležité momenty z toho dne, budeme mít všichni úplně nádherné vzpomínky. Chtěl bych napsat, že to splnilo očekávání, ale předčilo ho to o 300%, je to neskutečně skvělá práce. Jste s Hankou nejen super pár, ale i skvělý tým a věřím, že do budoucna budete top v ČR!

SEDL JSI NÁM I LIDSKY

Dlouho jsem hledal kameramana, který by nám natočil svatbu a projel jsem mraky portfolií mnoha kameramanů. Jelikož jsem z oboru, dalo by se říct, že jsem hodně náročný. Když jsem viděl video od Kryštofa měl jsem jasno. Je to profesionál, který má úžasná videa a skvěle se s ním jedná. Je úžasné, že dokonale splyne s davem a skoro o něm nevíte. Takže stoprocentně doporučuju, protože mi moc sedl i lidsky.

KREJČÍ

TALAVÁŠKOVI

NENÍ TO JEN VIDEO, ALE ŽIVÁ VZPOMÍNKA

Chtěli jsme, aby náš den D byl dokonalý a toužili jsme po tom, aby nám ho někdo zvěčnil. Práce od Kryštofa však předčila všechna naše očekávání. Bylo to totiž mnohem víc. Kvalitní práce, profesionální a lidský přístup, vnímavost, tolerance, trpělivost a spousta nápadů, které dělají z jeho videí jedinečnou záležitost, neboť je vždy na správném místě, v tu správnou chvíli. Výsledkem není jen video, nýbrž živá vzpomínka, která Vám připomene atmosféru celého dne, včetně emocí, zážitků a jedinečných okamžiků, které jste ve Váš den D prožili. Díky tomu si pak vše můžete nejen vy ale i vaše rodina a blízcí přátele znovu a znovu připomínat, jako by se to dělo právě teď. Děkujeme!

dokonalé a dechberoucí

Hledali jsme až jsme našli!! Toho nejlepšího kameramana pro náš velký den. Po zhlédnutí Kryštofových videí jsme věděli, že bude ten pravý. A ptáte se, jestli splnil naše očekávání? Naprosto, předčil vše co jsme mohli čekat. Video je jednoduše řečeno dokonalé a dechberoucí se všemi důležitými momenty, během kterých Kryštof prokázal svůj smysl pro detail a neuvěřitelný cit pro zachycení emocí až z toho šly všem slzy kolem.

Rebcovi

ziklovi

profesionální a přátelský přístup

Se svatbou jsme to v tomhle období neměli úplně jednoduché a díky koroně jsme několikrát odsouvali. I tak od začátku až do úspěšného konce, byl Kryštof pro nás velkou oporou. Hodně nám pomohl praktickými radami, které načerpal na jiných svatbách a doporučil nám spoustu super věcí.

Celkově oceňuji jeho naprosto profesionální a zároveň přátelský přístup. Co se týče výsledného videa, nechali jsme Kryštofovi volnou ruku a nemohli jsme udělat lepší rozhodnutí. I přes to, že byl obřad pouze se svědky, máme díky němu na náš den nádhernou vzpomínku.
Kryštofa mohu jen vřele doporučit, lepšího kameramana nenajdete.

vůbec jsme nevěděli, že nás točí

Kryštof je nejen super kameraman, který umí zachytit i ten sebemenší detail, ale hlavně i super člověk. Má cit pro okamžik, ví kde má stát, ale zároveň nevíte, že tam někde vůbec je. Z toho pak sala pravá upřímnost a autentičnost. Zachytí i momenty, kdy jste ani nevěděli, ze vás vůbec někdo natáčí. Prostě profesionál každým coulem! Mohu jen doporučit!!

kočkovi

zahájští

máme památku na celý život

Když jsem viděla Kryštofovu práci, probrečela jsem tolik minut. Toho musíme mít! Řekla jsem. Neváhala jsem a domluvili jsme si schůzku. Tak milý člověk a profesionál v jednom těle a navíc s citem pro detail. Vytvořil nám úchvatné a dechberoucí video ze svatby. Zachytí momenty, při kterých ani nevíte, že Vás točí. Je jako myš. Vyšel z toho doják jako blázen a máme krásnou památku na celý život. Kryštofa vřele doporučujeme a přejeme ti ať se daří!

jsme ti vděčni za krásnou vzpomínku

Jsme ti moc vděčni za krásnou vzpomínku, ke které se budeme často vracet a bude nám vždy připomínat tu úžasnou atmosféru, společenství, přátelství, lásku a slib, který jsme si dali před Bohem. Rodina a přátelé naše svatební video proplakali a všichni ho velmi oceňovali. Moc děkujeme za ten nepopsatelný pocit, který v nás vyvolává každé další sledování našeho svatebního videa.

kohoutovi

04

Serbanovi

,,Krásné svatební video, které nám Kryštof vytvořil, je pro nás navždy upomínkou na ty nejkrásnější chvíle v životě. Vstřícná domluva na první schůzce, sympatický a profesionální přístup, rady a doporučení k svatebnímu dni, nás přesvědčily, že jsme si vybrali správně. Výsledné svatební video je dojemné, romantické a vyjímečné. Moc děkujeme.“
Zde jsem spolupracoval s Markem Topolářem

05

Machovi

,,Krásné pohádkové video z naší svatby. Profesionální a usměvavý přístup. Vždycky jsme oba nervózní z focení nebo natáčení, ale o Kryštofovi jsme skoro nevěděli. Je neuvěřitelné, jaké krásné video nám na náš den vytvořil. Všem našim přátelům a rodině se moc líbí. Vřele doporučuji! A určite budu doporučovat dál .“

06

Česnekovi

,,Když jsme se na Kryštofa obraceli, zaujalo nás především jak se zaměřoval na detaily a zpracovával zvuk. Finální video však předčilo naše očekávání. Děkujeme za perfektně odvedenou profesionální práci, díky Tobě si můžeme náš nejhezčí den znovu a znovu prostřednictvím videa prožít. Nemohli jsme si lépe vybrat. Všichni, kteří video viděli, byli nadšení a neubránili se slzám.“

09

Wohankovi

,,Kryštofa jsme si vybrali na základě doporučení, aby zachytil náš svatební den, což je veliká zodpovědnost. Oslovili jsme ho, přednesli nějaké naše představy a on ihned reagoval svými nápady a radami. Kryštof byl profesionál, s citem pro detail, na vše připraven a zároveň se pořád usmíval a byl velice přátelský. A výsledek, ten byl naprosto dokonalý. Máme nejkrásnější video, co jsme kdy kde viděli. Od všech přátel samá chvála. Kryštofa 100% doporučujeme!!!“

10

Kočka

Kryštofa jsme s (nyní již) manželem znali díky fitness videím. Práce s ním byla vždy profesionální, dokázal zařídit, abychom byli uvolněni a výsledek stál za to. Pro naše svatební video jsme se tedy víceméně ani nerozhodovali, Kryštof byl jasná volba. Už na schůzce bylo jasné, že si perfektně sedíme z hlediska toho, co očekáváme a jaké typy videí Kryštof dělá. Naše svatební video je pohádkové, pokaždé u něj pláču.. Takto zachycené ty nejdůležitější a nejhezčí momenty a ještě se potvrdila jeho schopnost „splynout s davem“, že o něm hosté ani nevěděli. Moc a moc děkujeme, Kryštofe!

11

Divišovi

Kryštof dokázal s lehkostí a osobitostí zachytit náš svatební den do dokonalého videa, při jehož sledování máme slzy v očích. Děkujeme za profesionální práci i pozitivní a přátelský příštup, kterého si moc vážíme. Pokud hledáte pro zachycení Vašich nejkrásnějších vzpomínek opravdu talentovaného člověka, Kryštof je tou nejlepší volbou! Škoda že to bylo jen jednou za život 

12

Sahulovi

Kryštofe moc děkujeme za nádherné video. Výsledek je takový jaký jsem si přála a jsem ráda, že jsme ti dali naprosto volnou ruku v tvorbě. Výsledek stál za to. Takto zachycená svatba je díky tobě a Marek Topolář foto neskutečně krásná vzpomínka. Jsme rádi, že jsme vybrali tak příjemného a upřímného člověka. Opravdu tě moc doporučujeme a přeje mnoho úspěchů!

16

Černí

Profesionální přístup a dobré nápady na krásné záběry. Svatební video bylo dokonalé s krásnou muzikou do toho. Má žena pláče po každé, když si video pustí a jsem rád, že se splnil její velký den. Moc Kryštofovi a Hance děkujeme za krásnou vzpomínku.

18

Svatava

To, co Kryštof dokáže je vážně neskutečný!! Dali jsme mu ve tvorbě naprosto volnou ruku a bylo to naše nejlepší rozhodnutí. Práce s ním byla příjemná, člověk se necítil do ničeho nucený,poradil co a jak a výsledek stál za to 😊Čekali jsme krásný video,ale to co vytvořil nedokážeme popsat 🤎 Kryštofa doporučujeme na 200 % 😊

CELKOVÉ HODNOCENÍ

5,0

★★★★★
Kryštof Pršala

Svatební kameraman

Recenze jsou u svatebního videa velmi důležité. Pokud plánujete svatbu a chtěli byste své svatební video, můžete si přečíst několik zpráv od lidí, kteří do mě vložil důvěru.

Jsem tvůrce svatebních videí, který nechává svatbu přirozeně plynout. Zachytím její nejlepší okamžiky, aniž bych natáčením někoho rušil. Můj přístup k tvorbě svatebních filmů je unikátní především ve své jednoduchosti.

★★★★★
Svatební kameraman
chcete více informací?

koukněte na svého svatebního průvodce

Scroll Up