Nevyrábím svatební příběhy, ale jsem jejich svědkem

Ať už plánujete intimní svatbu nebo největší párty svého života, výsledné video bude vždy reflektovat příběh, emoce, tempo i atmosféru Vašeho svatebního dne. Každá svatba je jedinečná, a proto ani žádné video není stejné.

Nemám žádný seznam záběrů ani jednotnou šablonu pro úpravu filmů. Každé video zachycuje jedinečnou podstatu daných lidí a konkrétního svatebního dne.

tztztz

cinematic

SVATEBNÍ KLIP // CINEMATIC

Líbí se Vám spíše elegantní nadčasový styl? Svatební klip ve stylu #timeless a #cinematic tvořím  většinou 7-8 minut dlouhý. Pracuji spíše s klasickou a dramatickou hudbou, emotivními proslovy a reálnými barvami. To vše bude aktuální i za několik let.

SVATEBNÍ KLIP // GOOD VIBES

Máte nejradši, když je svatební video pořádná jízda? Příjemná hudba, dobrá nálada a největší párty života? Pak by Vám mohl sedět svatební klip ve stylu #goodvibes #only. Tento klip vytvářím tak, aby byl 5-6 minut dlouhý

good vibes

pre wedding

PŘEDSVATEBNÍ KLIP

Formát před svatebního videa mám moc rád. Nejen že máme šanci spolu strávit nějaký čas ještě před svatbou a lépe se poznat, ale navíc pro Vás vznikne další vzácná památka. Terezka s Patrikem video pojali jako vzpomínku na své začátky a poznávání v dánském Koldingu.

svatební film

Na svatbě se toho děje tolik, že je někdy opravdu výzva nacpat všechny zachycené momenty do pár minut. Pokud si chcete dopřát opravdu plnotučnou vzpomínku na svůj svatební den, je tu pro Vás ,,svatební film“ o délce cca 20 až 25 minut, který vytvářím se stejnou pečlivostí, jako krátký klip.

svatební film

cítíte, že chcete video ode mě?

koukněte na svatební balíčky

Scroll Up