Aktualizovaný seznam 2024

Nejlepší svatební stodoly

Plánujete svou svatbu a líbí se Vám možnost uspořádat ji ve svatební stodole nebo na statku? Toto je seznam těch nejlepších svatebních stodol v České republice. Najdete zde ty nejlepší svatební místa, která nabízí pronájem svatební stodoly a ubytování pro Vaše hosty. Pro přehlednost jsou svatební místa roztříděna podle krajů.

STŘEDOČESKÝ KRAJ

Areál Na Kmíně

Krásná svatební stodola Na Kmíně nedaleko Prahy Vám nabídne opravdu honosný prostor. Odhalená cihla navozuje tu správnou atmosféru svatební stodoly. Celý areál je opravdu velmi fotogenický, zejména venkovní část, která se dá využít mnoha způsoby. Pokud plánujete ubytovat také své nejbližší hosty, oceníte opravdu vkusně zařízené pokoje.

Na Kmíně

Statek Vitice

Statek Vitice je místo pro nezapomenutelné a jedinečné chvíle, kde se sny a přání proměňují ve skutečnost. Můžete mít pro sebe celý areál, jehož součástí je krásná svatební stodola s dostatečným místem pro hostinu i večerní párty. V areálu je také stodola pro rout a chalupa pro ubytování 30 hostů. V areálu je krásný jablečný sad, kde můžete naplánovat svatební obřad.

Statek Vitice

Modrý Mlýn

Svatební místo nedaleko Prahy, které má duši, jedinečnou atmosféru, ale zároveň i zkušenosti. Jmenuje se Modrý Mlýn a konalo se zde více než 160 svateb. Majitelé Vám pomohou s menší i větší svatbou. Vždy se Vám dostane individuální přístup. Velkou výhodou je možnost vlastního cateringu a absence korkovného.

Modrý Mlýn

Donátův Mlýn

Donátův mlýn stojí na břehu řeky Želivky v krásné lokalitě s jedinečnou atmosférou. Hledáte místo obklopené přírodou? Místo s uvolněnou domáckou atmosférou? Donátův mlýn je ideální lokalitou zejména pro netradiční svatby v boho stylu. 

Donátův Mlýn

Farma Heroutice

Farma Heroutice je nádherné místo na samotě u lesa, ideální pro konání krásných svateb v rodinném prostředí na celý víkend. Mezi lesem a rybníkem zde naleznete zahradu s altánem a slavobránou, pískoviště, trampolínu, ohniště, velkokapacitní pergolu v rustikálním stylu z kamene a dřevěného masivu o ploše 250 m2, kryté místo pro gril a catering, letní kuchyň, až šest dalších posezení, toalety a rybník s molem. Prostor doplňují čtyři nově vybudované apartmány s výhledem na rybník.

Heroutice

Samota Hojšín

Samota Hojšín se nachází mezi rybníky a lesy. Pokud milujete přírodu, Samota Hojšín by Vás mohla přímo okouzlit. Možná Vás příjemně překvapí i její vkusné a moderní zřízení. Novostavba s detaily původního statku nabízí ubytování až pro 50 lidí.  Z Prahy a Budějovic jste na Samotě Hojšín za hodinku cesty.

Samota Hojšín

Dvůr Hoffmeister

Romantika, klid, příroda, rodinné prostředí, koně – to jsou slova, která Dvůr Hoffmeister stručně charakterizují. Prostě ideální podmínky pro dokonalou svatbu. Díky komplexnosti areálu zde umí uspořádat svatbu se vším všudy. Nemusíte přejíždět kvůli obřadu, můžete zde přespat, v klidu zaparkovat a tak dále. Malá komorní svatba se slavnostní tabulí v užším okruhu, nebo raut s grilováním až pro 100 hostů. Obřad na zahradě, hostina ve stodole – fantazii se meze nekladou.

Dvůr Hoffmeister

Statek U Nás

Místo pro svatby jako děláné. Statek U Nás se nachází nedaleko Čáslavi a Kutné Hory. Celý areál nabízí spoustu soukromí pro svatební obřad i večerní párty. Z pokojů je hezký výhled na nedaleký kostel a areál plný zeleně. Velká část svatebního harmonogramu se dá v případě příznivého počasí uspořádat venku.

Statek U Nás

Mlýn Davídkov

Mlýn Davídkov je opravdu kouzelné místo pro svatbu. Zdá se Vám povědomé? Možná ho znáte z videoklipu svatební hymny od Rybiček 48. Krásná svatební stodola pojme opravdu spoustu svatebčanů, stejně tak jako velké množství pokojů. Celý areál je opravdu velmi fotogenický, a to včetně pokojů. Na tomto místě můžete využít kompletní servis a nechat si svou svatbu zařídit od A do Z.

Mlýn Davídkov

Vltavěnka

Vltavěnka je původem vesnický statek, který našel využití pro pořádání svateb. Tato usedlost tvoří komplex jedinečné architektury, která je pro pořádání svateb jako dělaná. V areálu najdete spoustu míst pro focení, zrovna tak jako pro venkovní svatební obřad.

Vltavěnka

Hotel Všetice

Hotel Všetice je kouzelné misto pro svatbu. Láká vás představa svatebního obřadu u nádherného rybníka přímo na mole? Všetice Vám nabídnout spoustu možností. Celý prostor je velmi fotogenický. Po celý den budete obklopení přírodou a přitom jste jen necelou hodinu cesty od Prahy.

Hotel Všetice

Jihočeský kraj

Chateau Kravín

Snili jste o svatbě, hostině a ubytování na jednom místě? Tak jste na správném adrese. Stodola Kravín pojme až 80 hostů. Venkovní prostory na statku jsou ideální pro samotný obřad pod modrým slunečným nebem nebo párty stanem v případě zatažené oblohy. Ubytovací kapacita Kravína je 30 hostů v nově vybudovaných 15 dvoulůžkových pokojích s vlastní sprchou a toaletou.

Chateau Kravín

Statek Paní Lucie

Statek paní Lucie je ideálním místem pro svatbu. Prostorná stodola pojme až 80 svatebních hostů. Typická je odhalená cihla v kombinací se dřevem a svatebními světýlky, které dodají tu správnou atmosféru.

Statek Paní Lucie

Club Penzion Kamínek

Malebné místo pro svatbu v Jihočeském kraji. Pokud hledáte svatební stodolu nedaleko Nových Hradů, pak určitě koukněte na Club Penzion Kamínek. Je to velmi fotogenické místo se spoustou zeleně a soukromí. Určitě oceníte také možnost využít koupací sud.

Penzion Kamínek

Statek U tří bratří

Krásné místo pro obřad, hostinu i svatební párty. Na Statku U tří bratří můžete uspořádat celou svatbu na jednom místě. Statek U tří bratří je velmi fotogenický jak z venku, tak uvnitř. Pokud hledáte místo s hezkými prostory pro ranní přípravy a ubytování nejbližších, pak by se Vám toto místo mohlo opravdu zalíbit.

U tří bratří

Stodola Na Bidýlku

Svatební stodola Na Bidýlku si Vás jistě získá svou ikonickou starou Lípou, pod kterou můžete naplánovat krásný venkovní obřad. Pro hostinu a párty můžete využít velmi fotogenickou svatební stodolu, která pojme až 60 svatebčanů.

Na Bidýlku

Svatba Na Kopci

Chystáte velkou svatbu co do počtu svatebčanů? Pak by Vás mohl zaujmout nádherný areál s názvem Svatba Na Kopci. Na svou svatbu můžete pozvat až 200 hostů, aniž byste se museli strachovat, zda se budou vejít. Velkou výhodou je také velká kapacita ubytování, která je na víc ve stylových chatičkách.

Na Kopci

Malý Oslov Glamping

Jestli hledáte něco opravdu stylového, koukněte na Malý Oslov Glamping. Neuvěřitelně fotogenické místo, z kterého bude Váš fotograf nadšený. Pojme velké množství svatebních hostů a můžete uspořádat svou svatbu na jednom místě bez přejíždění. Navíc zde máte spoustu možností, kde uspořádat svůj svatební obřad.

Malý Oslov

Ořechový Dvůr

Další krásné místo pro svatbu v Jihočeském kraji. Pokud máte v plánu zvát pouze bližší okruh rodiny a přátel, jistě bude kapacita 50 lidí dostatečná. Navíc můžete větší část svatebčanů ubytovat přímo na místě. Můžete zde uspořádat celou svatbu, takže nebude potřeba nikam přejíždět. Svatební místo Ořechový Dvůr je jako stvořené pro krásně svatební fotky i video.

Ořechový Dvůr

Stodola Chez Nous

Originální svatební místo v Jihočeském kraji. Stodola Chez Nous se nachází v Malešicích a pojme až 80 svatebčanů. Odhalená cihla a dřevěné trámy navozují tu správnou atmosféru a otevřený prostor pro hostinu i večerní párty.

Chez Nous

V Kouzelném lese

Hledáte něco netradičního, svou svatbu chcete pojmout tak trochu jinak a máte rádi přírodu? Pak zkuste kouknout na možnost svatby v Kouzelném Lese. Les je převážně dubový a nachází se 15minut cesty od Českých Budějovic. Navíc zde můžete přespat ve stromovém domě.

V kouzelném lese

Plzeňský kraj

Stodola Borovy U Přeštic

Kouzelná stodola s typickou odhalenou cihlou, která přivodí tu správnou atmosféru. Stodola je velmi fotogenická zevnitř i z venku, navíc nabídne i ubytovací kapacitu pro Vás i několik nejbližších. Stodola Borovy je vhodná také pro obřad, takže svou svatbu můžete uspořádat na jednom místě bez přejíždění a ušetřit tak spoustu času.

Stodola Borovy

Stodola Mezi Smrky

Nedalo Plzně vyrostlo nové svatební místo, které nese název Stodola Mezi Smrky. Majitelé jsou sympatičtí srdcaři s vášní pro svatby. Možná i díky tomu je tato stodola výjimečná svou láskyplnou atmosférou. Možnost ubytování prozatím řeší nedaleké hotely.

mezi smrky

Statek Újezd

Velice fotogenické místo pro svatbu, které je nedaleko Plzně. Pokud máte v plánu pozvat bližší okruh rodiny a přátel do cca 50 lidí, Statek Újezd pro Vás bude ideálním místem pro svatbu. Polovinu hostů můžete ubytovat přímo na místě. Statek Borovy je známý nádhernou odhalenou cihlou v kombinaci se zeleným porostem.

Statek Újezd

Statek Háječek

Nádherné místo pro svatbu nedaleko Plzně. Na Statku Háječek budete mít dostatek soukromí. Pokud chcete svatební párty opravdu rozjet, potěší Vás, že tu není potřeba po 22:00 hudbu ztišit na minimum. Stačí reprodukci hudby přemístit do stodoly a můžete si užívat až do rána. Obřad můžete uspořádat na nedaleké louce.

Statek Háječek

Statek Slatina

Statek Slanina se nachází zhruba hodinu cesty od Plzně a nabízí fotogenické a originální prostory pro konání celé svatby, včetně obřadu, hostiny i večerní párty. Může Vás zaujmout úhledným odhaleným kamenem, který je pro toto místo typický.

Statek Slanina

Stodola Trojany

Hledáte typickou svatební stodolu? Zkuste se podívat na Svatební Stodolu Trojany. Najdete ji v oblasti Kralovic, tedy zhruba 50min jízdy autem z Plzně. Prostorná stodola pojme více jak 70 svatebčanů. Ke všemu si zde můžete naplánovat svou svatbu včetně obřadu, hostiny i večerní párty. Vše na jednom místě a bez přejíždění.

Stodola Trojany

Svatební Stodola Černá Ovce

Moc hezké svatební místo se rýsuje přímo v centru Plzně. Přestože možnost ubytování přímo na místě bude k dispozici až v sezóně 2024, už teď můžete ve svatební stodole naplánovat svou svatbu od 30 do 300 hostů. Míst k sezení je 135, dalších 170 je k dispozici venku. Stodola Černá Ovce nabízí velmi fotogenický areál, který pozvedne Váš odpolední program na vyšší úroveň. Můžete tu uspořádat svatbu včetně obřadu i večerní párty.

Černá Ovce

Peckův Mlýn

Peckův Mlýn se nachází zhruba 40km daleko od Plzně. Pokud chcete, aby Vaše svatba byla ve spojení s přírodou, toto místo Vás určitě nadchne. Příroda je tu totiž na každém kroku a máte spoustu možností, kde naplánovat ideální místo pro Váš svatební obřad. Na Peckově Mlýně navíc najdete i ubytovací kapacity, takže část Vašich nejbližších hostů může přespat přímo na místě.

Peckův Mlýn

Statek Pňovany

Statek Pňovany je ideálním místem pro svatbu, Leží přímo u rybníka a celý jeho areál Vám nabídne až 2000m2. Je tu několik variant, kde uspořádat svatební obřad. Společenský sál je spíše moderně zařízený a pro pohodlné usazení nabízí až 50-60 míst.

Statek Pňovany

Fara Brixi

Hledáte něco netradičního? Co takhle uspořádat svou svatbu přímo na Faře? Na Faře Brixi je k dispozici také Svatební Šapitó (stan), kde se odehrává většina svatby. Stan je připravený na všechny druhy počasí. Ubytování pro hosty je přímo na Faře a nabídne až 28 míst. Do stan use Vás bude pohodlně vejít cca 55.

Fara BRIXI

Karlovarský kraj

Statek Jakubov

Statek Jakubov se nachází v klidné oblasti Doupovských hor. Jedná se o rozlehlou kamennou usedlost z 16. století v obci Jakubov blízko Karlových Varů. Objekt je rekonstruován s citem bez větších zásahů, aby byla zachována ta správná atmosféra. Areál hostince je uzavřený a hosté zde mají absolutní soukromí. Součástí stodoly je bar s výčepem, prostor k sezení, k tanci a pódium pro kapelu nebo DJ. Stodola má kapacitu do 120 míst.

Statek Jakubov

Statek Bernard

Statek Bernard je opravdu velkolepé místo pro svatbu. Celý areál je velmi fotogenický a nabízí více variant, kde uspořádat svatební obřad. Na Statku Bernard navíc naleznete malebnou svatební stodolu, která pojme až 90 svatebčanů. Přímo na místě můžete ubytovat nejbližší rodinu a pár přátel. K dispozici je totiž 32 lůžek.

Statek Bernard

Hotel Dvorana

Hotel Dvorana je jedním z nejznámějších míst pro svatbu v okolí Karlových Varů. Hotel Dvorana je známý pro své nádherné prostory pro ubytování novomanželů a dalších svatebčanů. Pro hostinu je k dispozici nádherná hala s výhledem do areálu s vodopádem, rybníkem a můstkem, přes který nevěsta přichází k obřadu na krásné louce.

Hotel Dvorana

Statek Na Gruntu

Statek Na Gruntu nabízí na první pohled velmi příjemný areál pro svatbu od začátku do konce. Kolem statku je příroda kam jen dohlédnete, proto je tu více možností, kde uspořádat svatební obřad. Také styl restaurace, kde probíhá hostina, nahrává venkovskému stylu svatby.

Na Gruntu

Statek Na Gruntu

Statek Na Gruntu nabízí na první pohled velmi příjemný areál pro svatbu od začátku do konce. Kolem statku je příroda kam jen dohlédnete, proto je tu více možností, kde uspořádat svatební obřad. Také styl restaurace, kde probíhá hostina, nahrává venkovskému stylu svatby.

Na Gruntu

Ústecký kraj

Dvůr Perlová Voda

Řekněte si své ANO v okouzlujícím prostředí Perlové vody. Je to areál pro svatby jako stvořený. Dvůr Perlová Voda najdete v malé vsi přímo u přírodní rezervace a čeká vás tu jedinečný prostor, kde můžete prožít jeden z vašich nejkrásnějších dnů v životě Můžete mít vše na jednom místě. Cesta na Perlovou vodu trvá pouze 45 minut z centra Prahy nebo 35 minut z Ústí nad Labem.

Perlová Voda

Stodola La Stoda

Hledáte originální místo pro svou svatbu v Postoloprtech? Projekt unikátní stodoly nese název La Stoda a vše je připraveno ve vesnickém rustikálním stylu.

La Stoda

JV Ranch

JV Ranch České Švýcarsko nabízí krásné místo pro svatbu. Pokud nejste příznivci přejíždění, jistě Vás potěší, že zde můžete svatbu uspořádat od ranních příprav až do večerní párty. Neuvěřitelně fotogenická, nově zrekonstruovaná stodola poskytne dostatečný prostor až pro 60 svatebčanů.

JV Ranch

Terasa Bukovice

Terasa Bukovice je známá zejména pro sovu ikonickou industriální prosklenou terasu. Pojme až 120 hostů a nabídne 35 lůžek pro přespání.

Terasa Bukovice

Statek Oblík

Strategicky velmi zajímavé místo v Ústeckém kraji. Nachází se v srdci Českého středohoří. Na místo je příjemný dojezd také z hlavního města Prahy. Autem tu jste za pouhých 70 minut. Celý areál Statku Oblík je prostě nádherný a určitě se řadí k těm nejzajímavějším místům, kde pořádat svatbu. Ke všemu nabízí neuvěřitelných 200 lůžek pro ubytování Vašich hostů.

Statek Oblík

Statek Starý Týn

Starý Týn je velmi přiíemným místem pro pořádání svatby od ranních příprav až do večerní párty. Prostor je dostatečně velký pro více než 100 svatebčanů. Přímo na místě je možné ubytovat 20 z nich. Starý Týn je fotogenický nejen zevnitř, ale také z venku. Ikonický je krásný strom, pod kterým si můžete říct své ano.

Starý Týn

Hotel Amálka

Svatební Stodola Hotelu Amálka nabízí opravdu jedinečnou a kouzelnou atmosféru. Jestli máte rádi kombinace světýlek a odhalené cihly, tohle místo Vás určitě zaujme. Areál vychází z původní budovy, která byla postavena roku 1912 a prošla rozsáhlou rekonstrukcí. Zachovala si však svého ducha a pro pořádání svatby je opravdu kouzelným místem.

Hotel Amálka

Liberecký kraj

Statek Ondříkovice

Kouzelné místo v lokalitě Českého Ráje, který nabízí krásnou svatební stodolu s odhalenou cihlou a světýlky. Statek Ondříkovice poskytuje dostatek prostoru pro 150 svatebčanů. Třetinu z nich, tedy 50 hostů, můžete ubytovat přímo na místě. Obřad můžete uspořádat pod nádherný stromem, takže není potřeba nikam přejíždět a celá svatba se může odehrát na jednom místě.

Statek Ondříkovice

U Větrné Víly

Nádherná stodola s přilehlou loukou. U větrné víly můžete svou svatbu uspořádat od ranních příprav až do večerní párty. Celý areál Vám poskytnu dostatek soukromí i spoustu možností pro venkovní obřad, který se nejčastěji pořádá na louce v blízkosti stromu. Velkým plusem jsou velmi příjemní a nápomocní majitelé, s kterými se bude svatba plánovat jedna radost.

U Větrné Víly

Malevil

Malevil se nachází zhruba 25km od Liberce. Nabízí skvělé zázemí pro pořádání svatby od ranních příprav až do večerní párty. Můžete tak ušetřit spoustu času a vyhnout se přejíždění z místa na místo. Malevil je doslova obklopen přírodou a proto svůj svatební obřad můžete uspořádat napříkald na přilehlé louce. V Malevilu můžete ubytovat také 42 svatebních hostů.

Malevil

Statek u Rajtrů

Statek U Rajtrů je vhodný pro menší a středně velké svatby co do počtu lidí. Statek stojí v přenádherném prostředí, které nabízí spoustu míst pro obřad a novomanželské focení. Statek U Rajtrů je obklopen přírodou a klidem. Poskytne Vám dostatek soukromí a možností, abyste si svou svatbu zařídili přesně dle svých představ.

Statek u Rajtrů

Tvrz Krassa

Tvrz Krassa je jedním z nejkrásnějších míst pro svatbu, které v Libereckém kraji můžete najít. Nabízí spoustu možností, jak svou svatbu pojmout. Místo pro venkovní obřad je samozřejmostí. Tvrz Krassa je po funkční i vzhledové stránce vychytaná do posledního detailu.

Tvrz Krassa

Hlavní Město Praha

Areál Na Kmíně

V místě, na němž se dlouhé roky podepisoval čas, se právě začíná psát nový příběh. Buďte jeho součástí a nechte se vést krásou i tajemstvím rodinné usedlosti Na Kmíně uprostřed malebné obce Obříství nedaleko Prahy. Pro rustikální svatby je jako stvořená stodola. Pojme až 300 hostů, ale nebojte, umí ji opticky zmenšit a zútulnit i pro daleko menší počet hostů. A v případě nepřízně počasí se tam krásně vejdete s celým obřadem, hostinou, tanečním parketem i foto koutkem.​

Na Kmíně

Štiřínská Stodola

Štiřínská Stodola je místem, kde můžete oslavit svůj svatební den. Toto místo se stává novinkou pro následující sezónu 2020. Disponuje velkým sálem pro slavnostní hostinu, krásnou venkovskou stodolou a kapacitou více jak 30ti míst k přespání v nově vybudovaných apartmánech. Stodola se nachází v těsné blízkosti Štiřínského zámku, který je ideálním místem k romantickému focení novomanželů. 

Štiřínská Stodola

Hoffmanův Dvůr

Hledáte nádherné svatební místo, které bude zasazené do přírody ale zároveň nebude daleko od Prahy? Pak se zkuste podívat na Hoffmanův Dvůr, který je pouhých 35 minut z Václavského náměstí.

Hoffmanův Dvůr

Mlýn Na Dobré Vodě

Hledáte nádherné místo pro svou svatbu v Praze, ale zároveň milujete přírodu? Pak věřím, že Vás zaujme Mlýn Na Dobré Vodě. Svatební místo, vyhlášené pro nádherné prostory a výtečnou gastronomii.

Mlýn Na Dobré Vodě

Folklore Garden

Unikátní prostor pro svatbu je Foklore Garden. Přírodní areál v selském stylu je přímo přilehlý Hlubočepskému zámečku. Areál Folklore Garden se nachází nedaleko Smíchova a není zde žádný problém s parkováním. Svatbu zde můžete uspořádat od ranních příprav až do večerní párty. Možností je opravdu spousta.

Folklore Garden

Holyňská Stodola

Velmi fotogenická svatební stodola přímo v Praze? Holyňská stodola pohodlně usadí až 70 svatebčanů, z toho 18 hostů může ubytovat přímo na místě. Součástí areálu je nádherná zahrada, kde můžete uspořádat svatební obřad.

Holyňská Stodola

Penzion v Polích

Penzion v Polích je nádherným místem pro svatbu. Dokáže pojmout až 120 svatebních hostů. 25 hostů můžete ubytovat přímo na místě. Vzhledem k lokalitě tohoto svatebního místa není problém najít ubytování v okolí pro zbývající část hostů. Obřad se často plánuje v nedaleké kapličce, kde mohou probíhat církevní i civilní obřady. 

Penzion v Polích

Královéhradecký kraj

Statek V Ráji

Svatba na statku je trendem posledních let a bývá častou volbou milovníků přírody. Řekněte si nejdůležitější ANO svého života v Českém ráji na louce, lese či ve stodole. Ať už chcete tradiční svatbu na netradičním místě, nebo jste rebelové a přejete si mít jednoduchou svatbu a být třeba i bosky? Jste na správném místě. Romantika pod širým nebem. Láska ve vzduchu. Krásné emoce všude kolem Vás. Protože Statek v ráji není jen místo, je to pocit 

v ráji

Stodola Borohrádek

Stodola Borohrádek je opravdová srdcovka pro Svatbu v přírodě. Stavba je typická svými velkými okny a kombinací dřeva a odhaleného kamene. Pokud plánujete pozvat hodně hostů, žádný problém. Zde se vejde až 140 lidí. Z toho jich 24 ubytujete přímo na místě. Pro milovníky kempování není problém kapacitu ubytování nafouknout a postavit zde stany.

stodola borhorádek

Svatby Od Srdce

Naše místo se pyšní svatebně vyzdobenou stodolu se světýlky a baldachýny. Nabízí také příjemný venkovní prostor dvora a vnitřní sál s barem a zázemím. Můžete u nás prožít celý svůj svatební den včetně obřadu společně s až 80 hosty. V pokojích jich pak můžete 25 ubytovat.

Místo půjčujeme také pro uspořádání pobytů a setkání, kdy stodola může posloužit jako prostor pro meditace, tvoření, apod.

OD srdce

U Dvou Stodol

Původně starý statek, který v posledních letech dostal spoustu lásky. V dnešních dnech slouží jako perfektní místo pro pořádání svateb. Naprosto typickým znakem jsou velmi fotogenické prvky, jako například prosklená stěna se vstupními dveřmi, nebo odhalená cihla v kombinace se dřevem.

U Dvou Stodol

Penzion U Königsmarků

Jestli Vás láká svatba v horách, zkuste se podívat na horský Penzion U Königsmarků. Penzion je obklopený přírodou a klidem.

U Königsmarků

Farní Dvůr

Farní Dvůr je moc pěkný areál jako stvořený pro uspořádání svatby. V areálu naleznete také přilehlé svatební stodoly. Velké plus je, že zde není problém uspořádat svatbu za každého počasí.

Farní Dvůr

Statek Ostružno

Statek Ostružno je obklopený zelení, přírodou a klidem. Skvělé místo pro středně velkou, nebo menší svatbu co do počtu svatebčanů.

Statek Ostružno

Chata U Zmrzlýho

Chata u zmrzlého leží v horách, přímo u sjezdovky. Její kouzlo vynikne jak v létě, tak i v zimě. Skvěle se tedy hodí například pro zimní svatby.

Chata U Zmrzlýho

Brožův Mlýn

Brožův Mlýn je svatební místo, kde na Vás dýchne klid, rodinná atmosféra a budete obklopeni přírodou. Za zmínku určitě stojí také krásné pokoje, ve kterých si budete moct vychutnat ranní přípravy a poslední momenty před svatebním obřadem.

Brožův Mlýn

Pardubický kraj

Samota Pierre

Jestli hledáte opravdu stylové místo pro svatbu v Pardubickém kraji, koukněte na Samotu Pierre. Nachází se na pomezí středočeského kraje a je typická svými netradičními moderními prostory. Hlavní roli zde hraje kombinace skla, dřeva a kamene, což dohromady tvoří dokonalý celek. Pohodlně se sem vejde až 100 hostů. A co je nejlepší? Název neklame a jste zde opravdu na samotě, takže v noci nemusíte řešit noční klid kvůli párty.

Samota Pierre

Statek Dolany

Krásné svatební místo ve stejnojmenné obci je Statek Dolany. Odhalená cihla navodí tu správnou atmosféru. Do stodoly se vejde zhruba 55 lidí, z toho 12 může přespat přímo na místě.

Statek Dolany

Tvrz Orlice

Tvrz Orlice v Letohradu je úžasným místem pro svatbu. Venkovní prostory jsou vhodné pro cca 150 svatebčanů. Dále jsou k dispozici další sály s kapacitou 40 až 50 osob. Tvrz je přilehlá rybníku a spoustu zeleně. Můžete zde tedy uspořádat i venkovní obřad a vyhnout se tak přejíždění na jiné místo.

Tvrz Orlice

Stanský Mlýn

Stanský Mlýn v posledních letech prodělal několik úprav a vylepšení. Přibyly zde další velmi pěkné pokoje a navýšila se tak ubytovací kapacita. Terasa je nově zastřešená a prosklená, takže se dá využívat pro hostinu i večerní párty za každého počasí. U Stanského Mlýna najdete také nádhernou louku se stromy, která je ideální pro svatební obřad.

Stanský Mlýn

Cedrový Penzion

Pokud milujete přírodu, mohl by Vás zaujmout Cedrový Penzion, který je obklopen zelení a celý je postaven ze dřeva. Samozřejmostí je místo pro venkovní obřad. Svou svatbu zde můžete uspořádat od ranních příprav až do večerní párty.

Cedrový Penzion

Selanka Kunětice

Krásná svatební stodola s výrazným prosklením a odhalenou cihlou. Selanka Kunětice je krásné místo pro svatbu v Pardubicích. Pohodlné usazení zde najde až 55 svatebčanů.

Selanka Kunětice

Kraj Vysočina

Pohoda Nárameč

V krásné přírodě, poblíž města Třebíč, se nachází areál Pohoda Nárameč, který je pravým místem pro pořádání svatby. O tomto faktu se přesvědčilo již několik spokojených párů. Zde jsou vybaveni a připraveni na všelijaké požadavky. Váš velký den tak může probíhat třeba na louce, u bazénu, nebo ve velkém párty stanu. Pokud dáváte přednost tradičnímu pojetí obřadu v kostele či na úřadě, tak se o vás postarají klidně až od okamžiku vašeho příjezdu. Svůj svatební obřad ale můžete uskutečnit i v okolí areálu Pohody Nárameč.

Pohoda Nárameč

Farma Tasov

Farma Tasov je velký komplex budov pro malé, střední i velké svatby do kapacity 200 svatebčanů. Nabízí 45 lůžek k ubytování a nachází se 3 kilometry od dálnice D1 s výbornou dostupností do Brna (50 km / 35 minut. V rozlehlém areálu najdete rybník, les, louku a chovná zvířata. Své ano si můžete říct přímo na Farmě, pokud ale prefetujete tradičnější obřady, můžete se oddat v nedalekém kostele.

Farma Tasov

Statek Heřmanice

Areál statku se nachází na okraji obce Heřmanice, o své soukromí se nemusíte bát. Pronájem je možný po celý rok. Venkovní obřad, odpočinek ve stínu stromů či stylové chill zóny na terase, to vše může být součástí vaší letní svatby. Pokud preferujete zimní termín, sledování sněhových vloček za velkými okny stodoly bude mít také své kouzlo. 

Statek Heřmanice

Statek Smrčiny

Hledáte místo pro svatbu, které by bylo na samotě, v klidném prostředí, obklopeno přírodou? Statek Smrčiny přesně taková kritéria splňuje. Velikost prostor pojme až 80 svatebčanů.

Statek Smrčiny

Hájenka Pod Větrníky

Hájenka pod větrníky nabízí nádherné prostory pro pořádání svatby.  Za zmínku stojí také nádherné, moderní pokoje. Luxusní prostory nedávno zrekonstruované hájenky jsou navíc uprostřed panenské přírody.

Hájenka Pod Větrníky

samota jak víno

Jak název napovídá, Samota jak víno je ideálním místem pro ty, kteří svou svatbu chtějí prožít v obklopení přírody a klidu. Je tu několik možností. kde uspořádat venkovní svatební obřad. Určitě Vás potěší moc pěkně zařízené pokoje, kde se může pohodlně ubytovat až 10 hostů.

Samota jak víno

Jihomoravský kraj

Stodola Suška Kravsko

Stodola Suška je jedno z nejvyhledávanějších svatebních míst, které se nachází v obci Kravsko na Znojemsku. Stodola Suška nabízí kompletní svatební servis od zajištění prostoru pro obřad a hostinu včetně dekorací a květinové výzdoby až po catering a dort. Komplexní služby, které vám ušetří spoustu času a energie. Kompletní svatební catering včetně nápojů a alkoholu, profesionální obsluha a stylové ubytování. Hladký průběh vašeho svatebního dne včetně tradičních svatebních zvyků.

Stodola Suška

Stodola V Meruňkovém Sadu

Stodola primárně vybudovaná pro účely konání svateb se nachází v rozlehlém meruňkovém sadu, který zároveň slouží jako hlavní obřadní místo a i potenciální kulisa pro párové portrétní focení. Exteriér i interiér stodoly staví na dřevěných trámech, obehnanými zdmi s přiznanou cihlovou strukturou, zvenku působí elegantně, uvnitř útulně. Obsluha pracuje velmi profesionálně a jde vidět, že je připravena na jakékoliv podmínky.

Meruňkový Sad

V Zahradě

Přijeďte Do Zahrady na jižní Moravu. V odlehlém stavení z 20. století na Vás bude čekat ubytování a stodola, jejíž atmosféra sluší každé oslavě.

Své si u nás najde každý. Pokud se chcete courat malebným městem, potěší vás návštěva nedalekého Znojma či Mikulova. Toužíte-li spíše po klidu, můžete den strávit ve stínu stromu v našem sadu s knihou v ruce.

V Zahradě

Zlínský kraj

Dvůr Honětice

Dominantou Dvora Honětice je koupací biotop, který nabízí nejen přijemné posezení u vody, ale také koupání, které v teplých letních měsících jistě oceníte. Rozsáhlý areál máte vždy exkluzivně jen pro sebe, proto budete mít dostatek soukromí.

Dvůr Honětice

Dohnalův Mlýn

Do stodoly Dohnalův Mlýn se pohodlně vejde cca 80 hostů, k dispozici je však mnohem více míst venku. Na tomto místě se konala svatba o 170 lidech. Velkou výhodou je, že můžete všechny hosty ubytovat přímo na místě. Svatební stodola Dohnalův Mlýn je typická svou odhalenou cihlou. Svatbu zde můžete uspořádat celou, od rána přes obřad až po večerní párty.

Dohnalův Mlýn

Buchlovský Dvůr

Buchlovský Dvůr je zasazen do krásného prostředí a přírody. Přímo v areálu je rybník a altánek s krátkým molem. Je zde několik možností, kde uspořádat svatební obřad. Objektu jsou přilehlé také louky, které vybízí k focení při západu slunce.

Buchlovský Dvůr

Olomoucký kraj

Stodola Prost

Stodola Prost je jedním z nejkrásnějších míst, kde pořádat svatbu. Typický je zejména odhalený kámen, který stodolu zdobí jak z vnitřní, tak i venkovní strany. Prostory Stodoly Prost budou zdobit každou Vaší fotku a svatební video. K dispozici je 28 lůžek a celý objekt je zarezervován jen pro Vás a to na 2 noci. Svou svatbu si tak užijete v klidu a bez spěchu.

Stodola Prost

Humno 11

Humno 11 je krásné svatební místo v příjemné dojezdové vzdálenosti od Olomouce. Uvnitř je dominantní dřevěné obložení v kombinaci se světýlky, typickými pro svatební výzdobu. Dominantní dřevěná vrata přímo vybízí ke kreativní fotkám.

Humno 11

Moravskoslezský kraj

Vila 603

Krásná svatební stodola, v které najdete kombinaci odhalené cihly a dřeva. Vila 603 je vhodná pro menší, nebo středně velké svatby. Výhodou je možnost ubytování hostů přímo na místě.

Vila 603

CHCETE VĚDĚT VÍC?

zvažujete svatební video?

Jsem Kryštof a tvorba svatebních videí je mým největším koníčkem. Kromě natáčení miluji také aktivní život, společnost fajn lidí a cestování. Každý den mi dělá radost má práce, kterou opravdu miluju. A to je ta nejdůležitější věc, kterou si o mně můžete zapamatovat.

Moc rád se stanu součástí Vašeho svatebního příběhu. Bude mi velkou ctí, pokud tak velkou důvěru vložíte právě do mě.  Moc rád Vás poznám u kávy nebo skrze video hovor. Můžeme probrat Vaše představy, očekávání a o všem pokecat.

Scroll Up