SVATBY – INFO

01

CO SE DĚJE PŘED SVATBOU?

Osobní přístup a uvolněná atmosféra je pro mě důležitější, než si na Vaši svatbě nasazovat masku profíka. Během roku přijímám pouze omezený počet svateb. Díky tomu pro mě nejste jen dalšími klienty, ale osobnostmi, které vždy rád poznám na osobní schůzce.

Pokud se Vám líbí můj diskrétní přístup k natáčení svateb a stejně tak i výsledné svatební filmy, kontaktujte mě prosím skrze nezávazný formulář. Moc rád dostávám e-maily a vždy odpovídám nejpozději do 24 hodin. Ověříme volnost Vašeho termínu a sdělím Vám více podrobnějších informací.

Pokud dáte raději na osobní setkání, není problém se nezávazně sejít ještě před rezervací termínu, nebo alespoň uspořádat video hovor. Rád si poslechu Váš příběh, jak jste se poznali a jak trávíte svůj volný čas. Já Vám na oplátku popovídám o mém natáčení. 

02

CO ODEVZDÁVÁM?

4-6 MIN

HIGHLIGHTS VIDEO

Tato krátká verze svatebního videa má v průměru 4-6 minut a je to hlavní produkt, který odevzdávám.

,,Je to symfonie nejlepších záběrů, hudby a proslovů, které dohromady tvoří dokonalou synergii.”

V této krátké verzi se snažím zpracovat Váš svatební příběh kreativě, ale zároveň věrně zprostředkovat veškeré emoce, které jste během svého svatebního dne prožívali.

± 25 MIN

DOKUMENTÁRNÍ FILM

Tato dlouhá verze je pečlivě zpracována do zhruba 25min dlouhého svatebního videa. Záběry jsou seřazeny chronologicky tak, jak Váš svatební den plynul. Tato verze obsahuje také celé proslovy, tradice a body harmonogramu.

Pokud se do krátké verze něco nevešlo, zaručeně to najdete zde. Je skvělé si připomenout, jak svatební den probíhal přesně se všemi hlavními momenty, včetně obřadu. Tuto dlouhou verzi velmi ocení také blízká rodina a přátelé.

online galerie

předání videí

Výsledná videa Vám předám v prémiové online galerii. Všechny svatební videa si zde můžete přehrát v plné kvalitě, jednoduše sdílet se svou rodinou a přáteli a dokonce i stáhnout do svého zařízení. Online galerie slouží zároveň jako záloha videí. Najdete zde:

  • Highlight film (4-6 min)
  • Dokumentární film (25 min)
  • Popř. také celý obřad a další bonusy

Budu moc rád za Vaši reakci a zpětnou vazbu!

FOTO + VIDEO

výhody společného balíčku FOTO + VIDEO

Scroll Up