Tohle je základní

SVATEBNÍ INFO

Před svatbou

Pokud se Vám líbí můj diskrétní přístup k natáčení svateb a stejně tak i výsledné svatební filmy, kontaktujte mě prosím skrze nezávazný formulář. Moc rád dostávám e-maily a vždy odpovídám co nejrychleji to jde. Ověříme volnost Vašeho termínu a sdělím Vám více podrobnějších informací.

Pokud se rozhodnete pro rezervaci termínu, zbývá už jen složit zálohu, která se odečítá z finální ceny videa. Organizační detaily se probírají zhruba 3-4 týdny před svatbou formou video hovoru. Před svatbou také zasílám svatební dotazník, kde vyzjistím potřebné informace a Vaší představu.

Nabízím také informační video hovor či schůzku, kde se můžeme nezávazně sejít ještě před rezervací termínu. Rád si poslechu Váš příběh, jak jste se poznali a jak trávíte svůj volný čas. Já Vám na oplátku popovídám o mém natáčení. 🙂 Před svatbou je tedy spousta příležitostí se poznat a probrat cokoliv vás bude zajímat.

V den svatby přijíždím během ranních příprav. Nechávám si časovou rezervu, takže v tuto dobu natáčím i záběry prostředí atp. V den svatby díky předešlé komunikace vím všechno důležité, takže už se vlastně o nic nemusíte starat, jen si užít svůj velký den.

Ať už je svatba více či méně formální, vždy jsem oblečen jako jeden z Vašich hostů. Ačkoliv používám profesionální techniku, vybírám kamery a objektivy menších, nenápadných rozměrů. Většinu záběrů natočím jedním malým foťákem. Dokonale tak splynu s davem a nijak nenaruším chod nebo atmosféru Vaší svatby.

Na svatbě s Vámi budu 12hodin. Předem se dohodneme tak, aby má účast na svatbě pokryla všechny důležité momenty. Například ranní přípravy není nutné točit úplně od začátku. Zbyde tak více času na večerní párty. Ze svatby odjíždím v průměru kolem 22:00.

v den svatby

po svatbě

Po svatbě je nutné zálohovat všechny natočené záběry na více míst a pustit se do jejich zpracování. Natáčení v den svatby je pouze část celého procesu. Teď začíná opravdu mravenčí práce, kdy je potřeba všechny záběry, zvuky prostředí, proslovy a hudbu spojit v jeden dokonalý celek.

Celý proces je časově náročný, proto vždy prosím novomanžele o trpělivost. Garantuji dobu dodání do 12 týdnů od svatby. Většinou však hotová videa odevzdávám kolem 6. týdne po svatbě.

Svatební videa Vám zašlu pomocí prémiové on-line galerie. Najdete zde krátkou i dlouhou verzi videa (případně i nějaký bonus). Videa si zde můžete přehrát v plné kvalitě, stáhnout si je do svého zařízení a galerie zároveň slouží jako záloha na 10 let.

foto + video

výhody společného balíčku FOTO + VIDEO

Scroll Up