SVATBY – INFO

01

CO SE DĚJE PŘED SVATBOU?

Osobní přístup a uvolněná atmosféra je pro mě důležitější, než si na Vaši svatbě nasazovat masku profíka. Během roku přijímám pouze omezený počet svateb. Díky tomu pro mě nejste jen dalšími klienty, ale osobnostmi, které vždy rád poznám na osobní schůzce.

Pokud se Vám líbí můj diskrétní přístup k natáčení svateb a stejně tak i výsledné svatební filmy, kontaktujte mě prosím skrze nezávazný formulář. Moc rád dostávám e-maily a vždy odpovídám nejpozději do 24 hodin. Ověříme volnost Vašeho termínu a sdělím Vám více podrobnějších informací.

Pokud dáte raději na osobní setkání, není problém se nezávazně sejít ještě před rezervací termínu, nebo alespoň uspořádat video hovor. Rád si poslechu Váš příběh, jak jste se poznali a jak trávíte svůj volný čas. Já Vám na oplátku popovídám o mém natáčení. 

02

MŮJ PŘÍSTUP

Jsem kameraman, který nechává svatbu přirozeně plynout a snažím se ji žádným způsobem nenarušit. Nenosím s sebou velké množství vybavení, stabilizační konstrukce nebo osvětlovací lampy. Většinu záběrů natočím  jedním nenápadným foťákem a jedním objektivem.

Věřím, že ty nejlepší záběry vznikají právě v ten moment, kdy nevíte, že Vás někdo točí. Jsem si vědom toho, že většina lidí se před objektivem necítí komfortně. I z toho důvodu využívám techniku, která mi umožňuje natáčet z většího odstupu.

Snažím se zachytit skutečné momenty, proto není nutné na kameru jakkoliv pózovat. Zkrátka si užijete svůj den a já budu u toho.

03

ZPRACOVÁNÍ VIDEÍ

Výsledná videa se snažím zpracovat kreativně a nadčasově. Nejdříve zpracuji dokumentární film (cca 25min), který je sestříhaný chronologicky, je v něm více ponechán i původní zvuk a obsahuje všechny důležité části dne.

V této fázi postupuji podobně jako sochař. Z již zpracovaného materiálu vybírám ty nejlepší a nejdůležitější záběry. Společně s hudbou a proslovy vytvářím originální svatební film (4-6min), v kterém bude příběh Vaší svatby převyprávěn kreativně.

Netvořím pouhou slide show záběrů, které jsou bezmyšlenkovitě sestříhané jeden za druhým. Každá vteřina svatebního filmu je pečlivě promyšlená. Samotný výběr licencované hudby trvá i několik hodin.

04

PŘEDÁNÍ

Výsledná videa Vám předám v prémiové online galerii. Všechny svatební videa si zde můžete přehrát v plné kvalitě, jednoduše sdílet se svou rodinou a přáteli a dokonce i stáhnout do svého zařízení. Online galerie slouží zároveň jako záloha videí. Najdete zde:

  • Highlight film (4-6 min)
  • Dokumentární film (25 min)
  • Celý obřad 

Pro zájemce je možné videa předat také v luxusním dřevěném balení s USB flashkou. Budu moc rád za Vaši reakci a zpětnou vazbu!

FOTO + VIDEO

výhody společného balíčku FOTO + VIDEO

Scroll Up