Doporučení dodavatelé

MAREK TOPOLÁŘ

www.marektopolar.cz

 

,,Ahoj! Já jsem Marek. Vaši jedinečnou svatbu chci zachytit autenticky. Díky dokumentárnímu stylu tvořím unikátní momentky. Nedílnou součástí pak jsou i párové fotky. Fotím je ale trochu jinak – nenuceně, přirozeně, neaaranžovaně. Koukněte na mé fotky, nechám je mluvit za mě!“

TOMÁŠ MALÝ 

www.tmaly.cz

“Moc děkujeme, ty fotky jsou ještě lepší, než jsme si vůbec dokázali představit. Odvedl jsi na tom velmi skvělou práci. Když jsem si tu fotoknihu prohlížela, dojala mě k slzám. Takhle nádherně jsme snad ještě na žádných fotkách ještě nevypadali. Opravdu moc pěkné! Odvádíš opravdu moc dobrou a kvalitní práci a focení s tebou je opravdu zábava, člověk si při tom připadá přirozeně. Jsme moc rádi, že jsi nám nafotil svatbu, nikoho lepšího bychom asi nenašli.

Opravdu jen samotné děkuji nestačí, ale Děkujeme!”


PETR MALCÁT

www.shakerstudio.cz

,,Jmenuji se Petr Malcát a fotografii pro veřejnost se věnuji již 7 let a pátým rokem na plný úvazek. Vlastní ateliér je samozřejmým doplňkem každého seriozního portrétního fotografa. Mým hlavním směrem je svatební a portrétní fotografie. Různé společenské akce, maturitní plesy, oslavy a večírky taktéž. Tedy lidé ve všech možných situacích před objektivem. Fotografii jsem si zamiloval právě pro to, že mi dovoluje zachytit neopakovatelné okamžiky, uchovat vzpomínky a i počase znovu pocítit kouzlo zapomenuté chvíle. Dovoluje mi objevovat krásu, která v dnešním zrychleném světě bývá snadno přehlédnutá a uvězněna pod slupkou nejistoty. Portfólio doplňuje i četné fotografování interiérů i produktů pro menší i větší firmy, fashion kolekce pro modní butiky,ale i kompletní fotopodklady pro volební kampaně předních politických stran. Kvalitní plnoformátová technika profesionální třídy tak dopňuje zkuženosti s focením již více než tisícovky zakázek.


 
 

kontakt

nezávazný formulář
★★★★★

+420 734 687 272   |   info@krystofprsala.cz  

Scroll Up