Pre-Wedding v Dánsku

Na schůzce jsme se s Terezkou a Patrikem dohodli, že kromě Svatebního Klipu natočíme taky Pre-Wedding video. O to zajímavější celý plán byl, když jsme se domluvili na natáčení v Dánsku. Slovo dalo slovo a za pár týdnů jsem si balil batoh do letadla.

Cílem bylo vytvořit video, které vystihne tyhle dva sympaťáky jako pár, uchová jejich krásný příběh a bude pro ně vzácnou památkou na část života, kterou společně prožili v Dánsku. Právě v Dánsku se totiž poznali a několik let zde společně žijí. Po příletu jsme se sešli přímo na letišti a jeli do jejich domovského hoodu – města Aarhus. Co jsem tak pochopil, je to takové dánské Brno 🙂 V Dánsku jsem byl poprvé, takže jsem byl jedno velký ucho a poslouchal každou zajímavost. 

V sobotu jsme se vydali do Koldingu, kde se před lety začal psát již zmíněný příběh. Společně jsme procházeli ulicema, povídali si, vzpomínali, do toho natáčeli a já zkusil i pár fotek. Fakt mě bavilo, když jsme se od vyprávění a vzpomínání přesunuli přímo do míst, kde všechno probíhalo a já přemýšlel, jak to celé zachytit na kameru. Samozřejmě nastaly i vtipný momenty, když měl každý tak trochu svoji verzi příběhu a Terka s Patrikem se museli nejdříve dohodnout, jak to vlastně bylo :))

Tenhle výlet jsem si moc užil, poznal novou zem, dva úžasný lidi a domů jsem se vracel obrovsky natěšenej, co z toho vlastně vznikne :))

BTW – Wedding soon!

pár snímků

pre-wedding video

Scroll Up