Statek Jakubov

Zuzka & Honza

Svatba ve Statku Jakubov

Proč jste si pro svou svatbu vybrali právě toto místo:

Zamilovali jsme si to zde oba na první pohled. Celá svatba jde zrealizovat na jednom místě – což bylo zásadní kritérium. Jsou zde prostory i pro ubytování hostů. Statek je na celý víkend jen pro nás. Mají nádhernou prostornou stodolu ze které je výhled na kopce – což výhledy na zelené kopce jsou pro nás oba jako magnet. Všude mají čisto a uklizeno, perfektně zde vaří a servis je na velmi vysoké úrovni. Všechno tohle pro nás dává dokonalý celek pro tuto příležitost, který jsme po celé republice jen tak někde nenašli

Proč je pro Vás důležité mít svůj svatební film? Jaké momenty jsou pro Vás ve videu nejdůležitější?

Svatební film je pro nás důležitý pro zachování vzpomínky na tento den. Na momenty asi nemáme úplně preference. Představovala bych si zachycení přípravy nevěsty i ženicha, obřad, pospolitost rodiny, potom společné záběry nás jako páru a dále něco z her a večerní zábavy- řekla bych taková klasika, průřez vším.

Proč jste si pro natočení Vaší svatby vybrali mě? Jak jste na mě narazili?
Hned na první dobrou mě zaujala webová stránka. Dále líbil se nám styl vašich videí. Zejména mluvené slovo ve videu buďto někoho z rodiny nebo popřípadě matrikáře. Videa jsou moderní bez zbytečně dlouhých natažených momentů. Hledala jsem dlouho a nakonec jsem našla na internetu – už si přesně nevybavuji kde přesně.
napsat recenzi

BUDU VDĚČNÝ ZA VAŠI ZPĚTNOU VAZBU!

Scroll Up