STARÝ MLÝN

TEREZIE & MAXIME

SVATBA VE STARÉM MLÝNĚ

Why is it important for you to have your wedding film? What moments are the most important to you in the wedding film?
Chceme si i po letech připomínat ten náš významný den. Kromě samotného obřadu a prvního tance je pro nás důležité zachytit atmosféru a naše blízké. Jak tancují, smějí se a baví se.
Why did you choose me to film your wedding? How did you find me?
Vaše video snoubence na první pohled zaujalo. Kvalitní obraz, příběh, ukazujete hosty, jak se baví mezi sebou (osobně nemám ráda vide, kde jsou dlouhé záběry na prsten, šaty, boty, ale nejsou tam vidět lidi.
Can you tell me something about you? How do you spend your days and your free time? What’s your story?
Maxime Ho je data analytik, skvělý tanečník, laskavý starší bratr dvou sester. Pařížan s vietnamskými kořeny. Geek, který miluje pokémony, 3D tisk a prosté lenošení. Když se pro něco ale nadchne, své zálibě nevěnuje hodiny, ale dny intenzivní činnosti.

 

Terezie Poláková je PRistka, nadšená tanečnice, milující teta a milovaná mladší sestra. Mělničanka s moravskými kořeny. Potteromanik, která miluje večery s kytarou, chození po horách a jednoho Francouze. Často a lehce se nadchne, ale když si něco skutečně naplánuje, tak toho dosáhne.

What atmosphere do you imagine at your wedding day? What should your guests definitely remember?
Přátelskou, mezinárodní (česko-francouzsko-vietnamskou), pospolitou atmosféru. Pamatovat by si měli, jak se svatba vydařila, jak nás reflektovala, jak to byla pohoda a i když se báli, jak to bude v multi-kulti prostředí probíhat, byla to zábava. Také by měli mít radost, jak se s Maxem máme rádi. A říkat si, jak se nám povedl první tanec. 🙂

SVATEBNÍ TÝM

napsat recenzi

BUDU VDĚČNÝ ZA VAŠI ZPĚTNOU VAZBU!

Scroll Up