PIVOVAR DAŠICE

LUCKA & VOJTA

Svatba v pivovaru dašice

Proč je pro Vás důležité mít svůj svatební film? Jaké momenty jsou pro Vás ve svatebním videu nejdůležitější?
Svatební film považujeme za ideální uchování živých vzpomínek na tento den. Jako jedna z důležitých věcí nám přijde zachycení společných chvil a emocí s našimi rodinami. Zároveň bychom byli rádi za vyjádření lásky k našemu společného koníčku – automobilům – prostřednictvím Vašeho videa.
Proč jste si pro natočení Vaší svatby vybrali mě? Jak jste na mě narazili?
Hledání svatebního kameramana nám chvíli trvalo. Pokaždé se nám zdálo, že tomu trochu něco chybí nebo naopak přebývá, a až u ukázek Vaší tvorby jsme si řekli, to je on. 🙂 Jelikož je nevěsta trochu cíťa, dokázala jí ukápnout slza i u Vašich videí úplně cizích lidí. 😀 Ovšem všimli jsme si mezi nimi i svatebního videa našich známých – Verči a Zdendy Talaváškových a měli jsme jasno.
Řeknete mi něco o Vás? Jak trávíte své dny a volný čas? Jaký je Váš příběh?
S Vojtou jsme se poprvé setkali 1. září na počátku 5. třídy ZŠ, kam jsem přestoupila z naší vesnické malotřídky. Ve škole jsme se spolu moc nebavili, neboť jsem sedávala většinou v prvních lavicích a jak to tak bývá, Vojta v těch posledních. Pouze na lyžáku mě Vjta požádal o tanec. 🙂 Do řeči jsme se dali až při studiích na střední škole, neboť jsem potřebovala získat hlas do soutěže o elektrickou kytaru. Od té doby se z nás stali dobří přátelé. Vojta byl výjimečný v tom, že se se mnou bavil o úplně obyčejných věcech. Naše kamarádství po pár letech vyústilo ve společně strávený Silvestr s kamarády, kde se z nás stal díky novoroční puse opravdický pár, který tvoříme už téměř 8 a půl roku. Během toho jsme se od sebe navzájem naučili mnohé. Já se naučila rozpoznat kdejakou závadu na autě a Vojtova kreativita stoupla na vyšší level. 🙂 Zakončila bych to jen krátkým příběhem navazujícím na sbírání hlasů do soutěže o eletrickou kytaru. Po zásnubách jsme se přihlásili na svatebním veletrhu do soutěže o svatební cestu, kterou se nám díky společné snaze o nasbírání co nejvíce hlasů, podařilo vyhrát.
napsat recenzi

BUDU VDĚČNÝ ZA VAŠI ZPĚTNOU VAZBU!

Scroll Up