FOTO + VIDEO

S fotografem Markem Topolářem máme velmi podobný přístup k zachycení vašeho dne. Rozhodli jsme se nabízet společný balíček, který Vám doručí sehraný tým, méně starostí a hlavně úsporu času. Svatební fotograf a kameraman v jednom balíčku. Pro ověření termínu, cenovou nabídku a další informace nás prosím kontaktujte skrze formulář. Pokud se Vám líbí myšlenka sehraného týmu fotografa a kameramana, ozvěte se. Budeme se na Vás těšit!

Marek topolář

SVATEBNÍ FOTOGRAF

FOTO + VIDEO

SPOLEČNÝ BALÍČEK

Se svatebním fotografem Markem Topolářem máme pro zachycení svatebního dne stejnou filozofii. Je pro nás důležitá přirozenost a snažíme se o zachycení momentek a opravdových emocí. Během svatebního dne pracujeme tak, abychom mohli fotit a natáčet současně.

Díky tomu se během Vaší svatby ušetří mnoho času, který můžete strávit s Vaší rodinou a přáteli. Na Vaši svatbě bude sehraný tým, takže si také ušetříte spoustu starostí. 

Nemusíte shánět fotografa a kameramana zvlášť. Ke všemu náš společný balíček výjde levněji, než kdybyste zarezervovali každého zvlášť. Doprava po celé ČR je již zahrnuta v ceně.

video:

Natáčet začínám od ranních příprav až do večerní párty. Ze svatby odcházím až když mám všechny potřebné záběry.

Dokumentární film je zhruba 25 – 30 min dlouhý. Je sestříhán společně s hudbou, která tvoří podkres originálnímu zvuku.

Zhruba 3 – 5 min dlouhý svatební film, který je tvořen těmi nejlepšími záběry z celého svatebního dne. Je sestříhán s hudbou a proslovem.

Pokud Vám něco v dokumentárním filmu chybělo, pořád je tu video celého obřadu v reálném čase. Video obsahuje více úhlů kamer.

Díky tomuto videu si můžete znovu poslechnout vše, co Vám rodina a přátelé popřáli a poradili v rámci jejich proslovů.

Foto:

Focení začíná od ranních příprav až do večerní párty.

K dispozici je profesionální, lehce ovladatelná fotobudka.

Výsledkem je 400-500 upravených fotek.

Vybraných 60-70 vytisknutých fotek. Zde je důležité vyzdvihnout vysokou kvalitu tisku a věrnost barev.

Fotky jsou předány v dárkovém balení.

Fotky si můžete prohlédnout také v soukromé online galerii, kterou můžete lehce sdílet se svými přáteli.

Pro ověření termínu, cenovou nabídku a další informace nás prosím kontaktujte skrze formulář. Pokud se Vám líbí myšlenka sehraného týmu fotografa a kameramana, ozvěte se. Budeme se na Vás těšit!

společný balíček