Tohle je náš balíček

FOTO + VIDEO

S Markem nejsme pouze kolegové na svatbách, Jsme i dobří přátelé. Přestože nás dělí  velká vzdálenost, rádi společně trávíme čas i mimo ,,pracovní dobu“.

S Markem Topolářem spolupracujeme od první svatby, kde jsme se potkali. I pro další svatební sezónu nabízíme náš společný balíček, který obsahuje kompletní nafocení i natočení Vaší svatby.

Zjistili jsme, že při své práci využíváme stejné vybavení i přístup. O konečném výsledku máme naprosto stejnou představu. Z toho všeho plyne spoustu výhod, které jsme se rozhodli nabízet ve společném balíčku.

Tyto společné svatby nás o to více baví. Vy máte jistotu sehrané dvojice, která je na jedné vlně od první minuty Vašeho svatebního dne.

foto + video

krátké video o společném balíčku

Přehrát video
foto + video

krátké video o společném balíčku

Přehrát video

ŠETŘÍ ČAS

Snažíme se vyfotit a natočit důležité okamžiky takovou formou, která Vás bude skutečně reflektovat jako pár a osobnosti. Nemáme rádi strnulé pózy ze starých učebnic. Budete se smát, povídat si, tancovat a my budeme u toho.

Při portrétním focení/natáčení pracujeme jako jeden. Tím pro Vás ušetříme mnoho času, který můžete strávit se svou rodinou a přáteli. Například při portrétním focení pracujeme tak, aby mohly vznikat fotky, ale i záběry do videa zároveň.

Ve svatební den budeme benefitovat z výhod sehrané dvojice. Přátelská a uvolněná atmosféra bude na svatbě hned od začátku. Nemusíme se dlouhé hodiny poznávat a ujišťovat se, abychom jeden druhému nezavázeli.

Ať už si svatebního kameramana a fotografa předsatvujete jakkoliv, pravděpodobně budeme vybočovat ze zaběhlých stereotypů. Svatbu se snažíme svou přítomností nijak nenarušovat. Od rána zapadneme mezi Vaše hosty, jako bychom byli jednimi z nich. Díky tomu se Vaši hosté budou v naší přitomnosti cítit uvolněně, přestože máme v rukách foťáky.

svatební den

CO OBDRŽÍTE?

Na Vaší svatbě budeme od ranních příprav do večerní párty. Výsledkem natáčení je Highlight film (4-6 min), Dokumentární film (cca 25 min) a video celého obřadu. Videa obdržíte v prémiové online galerii, kde si je můžete také stáhnout nebo jednoduše sdílet s rodinou a přáteli.

Marek se postará o kompletní nafocení svatby. Odevzdává 350 až 600. Fotky jsou k dispozici v online galerii, která zároveň slouží jako záloha fotek v plném rozlišení. Galerii je také možné jedním odkazem dostat ke všem přátelům a členům rodiny.

nezávazný formulář

jdeme do toho společně?

Scroll Up