O mně

Kryštof Pršala

Svatební kameraman

Pár slov o mně. Je mi 24 let a momentálně studuji Karlovu Univerzitu. Jsem svatební kameraman, který nechává svatbu přirozeně plynout. Zachytím její nejlepší okamžiky, aniž bych natáčením někoho rušil.

Vždy jsem vděčný, když právě já mám možnost vytvořit svatební film, který Vás jako manželský pár skutečně reflektuje a může být hodnotný pro další generace. Můj přístup k tvorbě svatebních filmů je unikátní především ve své jednoduchosti. Jakožto svatební kameraman se dokáži soustředit na důležité momenty svatby, vnímat atmosféru, natočit vše důležité a přitom si zachovat uvolněný a usměvavý přístup.

Při finálním zpracování pro mě ani ten nejmenší detail není nepodstatný. Pracuji velmi diskrétně a od novomanželů často slyším, že si jejich hosté ani nevšimli, že na svatbě nějaký kameraman byl.

★★★★★
Svatební kameraman
handcrafted wedding film

jaký je můj přístup?

,,VIDEO JE DECHBEROUCÍ"

,,Hledali jsme až jsme našli!! Toho nejlepšího kameramana pro náš velký den. Po zhlédnutí Kryštofových videí jsme věděli, že bude ten pravý. A ptáte se, jestli splnil naše očekávání? Naprosto, předčil vše co jsme mohli čekat. Video je jednoduše řečeno dokonalé a dechberoucí se všemi důležitými momenty, během kterých Kryštof prokázal svůj smysl pro detail a neuvěřitelný cit pro zachycení emocí až z toho šly všem slzy kolem. “​

LUCIE & LUKÁŠ
Rebcovi

,,STÁLE MÁM SLZY V OČÍCH"

,,Včera nám poslal výsledek své práce.. Stále mám slzy v očích a husinu.. Dokázal vše.. přenést atmosféru, emoce, lásku, pohodu a zábavu do 4 minutového svatebního videa.. Vše má vymakané a navíc je to lidsky skvělý človek.. Máme díky Tobě vzpomínku na celý život, která nás bude těšit, rozplakávat, rozesmívat a hřát u srdce pokaždé, když se na ni podíváme.. Slovy nelze vyjádřit dík, který oba s Natem cítíme..”

Šárka & Nate
Jasien

"JSME TI MOC VDĚČNI"

,,Jsme ti moc vděčni za krásnou vzpomínku, ke které se budeme často vracet a bude nám vždy připomínat tu úžasnou atmosféru, společenství, přátelství, lásku a slib, který jsme si dali před Bohem. Rodina a přátelé naše svatební video proplakali a všichni ho velmi oceňovali. Moc děkujeme za ten nepopsatelný pocit, který v nás vyvolává každé další sledování našeho svatebního videa.”

Svatební kameraman Lomec
Jana & Pavel
Kohoutovi
kontakt

napište mi zprávu

Scroll Up