Svatební video Zámek Lechovice

Svatební video Zámek Lechovice
Chcete svatební video na Zámku Lechovice?

Pak jsem možná tím, koho hledáte. Zámek Lechovice je jedno z nejkrásnějších míst, kde pořádat svatbu. Je to destinace, v které touží natáčet každý svatební kameraman a to nejen z České republiky. Upřímě je i mým malým přáním na tomto místě vytvořit unikátní svatební film. 

Proč je svatební kameraman potřeba?

V životě je vždy něco potřeba. Nechci tu vypisovat deset různých důvodů, proč byste si mě nebo jakéhokoliv jiného svatebního kameramana měli najmout. Když už ale plánujete tak velkou a krásnou událost, nebylo by úžasné mít na ni vzpomínku v podobě unikátního svatebního videa, které Vás bude skutečně jako pár reflektovat?

Pokud se podíváte trochu níže na mé svatební filmy, zjistíte, že se velmi liší od většiny videí, které na internetu najdete. Zaměřuji se na příběh, emoce, atmosféru a detaily. Jestli plánujete svatbu na Zámku Lechovice, moc rád o tom uslyším víc!

Svatební video - showreel
Přehrát video
KOUKNĚTE NA UKÁZKU MÉ PRÁCE
★★★★★
DALŠÍ SVATEBNÍ FILMY
Svatební video - Kroměříž
Přehrát video
jana & marek // kroměříž (2019)
Svatební video - Lomec
Přehrát video
jana & pavel // lomec (2019)
Svatební video - Praha
Přehrát video
terez & michael // praha (2019)
kryštof pršala

SVATEBNÍ kameraman

Můj přístup k tvorbě svatebních filmů je unikátní především ve své jednoduchosti. Jakožto svatební kameraman se dokáži soustředit na důležité momenty svatby, vnímat atmosféru, natočit vše důležité a přitom si zachovat uvolněný a usměvavý přístup. Při finálním zpracování pro mě ani ten nejmenší detail není nepodstatný. Pracuji velmi diskrétně a od novomanželů často slyším, že si jejich hosté ani nevšimli, že na svatbě nějaký kameraman byl.

★★★★★
Svatební kameraman

SVATEBNÍ KAMERAMAN Zámek Lechovice - KRYŠTOF PRŠALA

kontakt

ověřit volnost termínu

Pro ověření volnosti termínu nebo více informací mě prosím kontaktujte skrze kontaktní formulář. Vždy odpovím nejpozději do 24 hodin, ale vzhledem k tomu, jak rád tyto e-maily dostávám, je velká šance, že odpovím ještě dnes! Co dál? Obratem Vám zašlu veškeré informace, popřípadě se můžeme domluvit na osobní schůzce nebo telefonátu. Budu se na Vás těšit!

★★★★★