Svatba Lomec

Svatba Lomec

,,Neradi vybíráme dlouho, a proto jsme moc rádi za Kryštofa. Po našem zasnoubení jsme náhodou narazili na jedno z jeho videí a bylo to jasné: “Tohle přesně bychom chtěli. To je nádhera.” Netrvalo to ani půl hodinky a byli jsme s ním domluvení na schůzce. Během svatby vystupoval příjemně, ochotně a téměř neviditelně. Z jeho rukou vznikly úplné divy. Velmi mile nás také překvapilo, jak se sám domluvil s paní fotografkou. Jsme mu moc vděčni za krásnou vzpomínku, ke které se budeme často vracet a bude nám vždy připomínat tu úžasnou atmosféru, společenství, přátelství, lásku a slib, který jsme si dali před Bohem. Rodina a přátelé video proplakali a všichni ho velmi oceňovali. Moc děkujeme za ten nepopsatelný pocit, který v nás vyvolává každé další sledování našeho svatebního videa.”

Nádherná svatba dvou mladých lidí, kteří se rozhodli vyznat si lásku v poutním místě Lomec. Lomec nabízí skvělé probmínky pro svatbu. Jeho prostory jsou totži nezvyklé. Všichni svatebčané jsou rozmístěni do kruhu a novomanželé stojí společně s oddávajícím uprostřed. Určitě stojí za zmínku místní farář, který má vždy připraven nádherný a dojemný proslov. Krasné místo pro svatbu nedalo Českých Budějovic.

# svatba Lomec  # poutní místo lomec svatba  # Kostel Jména Panny Marie svatba  # svatební video lomec  # svatební video české budějovice  # svatební video Kostel Jména Panny Marie

.Jana x Pavel // Wedding film 2019 from Kryštof Pršala on Vimeo.