Svatba Kroměříž

Svatba Kroměříž

,,Krásné svatební video, které nám Kryštof vytvořil, je pro nás navždy upomínkou na ty nejkrásnější chvíle v životě. Vstřícná domluva na první schůzce, sympatický a profesionální přístup, rady a doporučení k svatebnímu dni, nás přesvědčili, že jsme si vybrali správně. Během svatby, se Kryštof skvěle zapojil mezi svatebčany, zaznamenal pro nás vše významné a vydržel s námi až do pozdních hodin, za což mu moc děkujeme, jelikož náš svatební den začínal již v brzkých ranních hodinách. Výsledné svatební video je dojemné, romantické a vyjímečné. Moc děkujeme.”

Svatba v Kroměříži pro mě znamenala výlet skoro přes celou Českou republiku. Bylo super se znovu podívat na druhou, krásnou část naší země. Obřad se konal v Zámku kroměříž, konrétně Sala Terrena. Opravdu dechberoucí prostory, kde jsem se při natáčení mohl vyřádit. Sala terrena se nachází pod východním křídlem zámku jako jedinečné propojení rezidence s Podzámeckou zahradou. Zachovala si svůj původní vzhled z období konce 17. století. Nakonec jsme se přesunuli do centra Kroměříže, kde u svatební hostiny začala hrát cimbálovka a nastatovala neuvěřitelnou párty.

x

# svatba kroměříž # zámek kroměříž svatba # kroměříž svatba # svatební video kroměříž # svatební video zámek kroměříž # saly terreny svatba # sala terrena svatba

Jana x Marek // Wedding film 2019 from Kryštof Pršala on Vimeo.