reference

Kryštof Pršala

Svatební kameraman

Recenze jsou u svatebního videa velmi důležité. Pokud plánujete svatbu a chtěli byste své svatební video, můžete si přečíst několik zpráv od lidí, kteří do mě vložil důvěru.

Jsem tvůrce svatebních videí, který nechává svatbu přirozeně plynout. Zachytím její nejlepší okamžiky, aniž bych natáčením někoho rušil. Můj přístup k tvorbě svatebních filmů je unikátní především ve své jednoduchosti.

★★★★★
Svatební kameraman
01

Kohoutovi

,,Jsme ti moc vděčni za krásnou vzpomínku, ke které se budeme často vracet a bude nám vždy připomínat tu úžasnou atmosféru, společenství, přátelství, lásku a slib, který jsme si dali před Bohem. Rodina a přátelé naše svatební video proplakali a všichni ho velmi oceňovali. Moc děkujeme za ten nepopsatelný pocit, který v nás vyvolává každé další sledování našeho svatebního videa.”

02

Jasien

,,Včera nám poslal výsledek své práce.. Stále mám slzy v očích a husinu.. Dokázal vše.. přenést atmosféru, emoce, lásku, pohodu a zábavu do 4 minutového svatebního videa.. Vše má vymakané a navíc je to lidsky skvělý človek.. Máme díky Tobě vzpomínku na celý život, která nás bude těšit, rozplakávat, rozesmívat a hřát u srdce pokaždé, když se na ni podíváme.. Slovy nelze vyjádřit dík, který oba s Natem cítíme..”

03

Rebcovi

,,Hledali jsme až jsme našli!! Toho nejlepšího kameramana pro náš velký den. Po zhlédnutí Kryštofových videí jsme věděli, že bude ten pravý. A ptáte se, jestli splnil naše očekávání? Naprosto, předčil vše co jsme mohli čekat. Video je jednoduše řečeno dokonalé a dechberoucí se všemi důležitými momenty, během kterých Kryštof prokázal svůj smysl pro detail a neuvěřitelný cit pro zachycení emocí až z toho šly všem slzy kolem. “​

04

Serbanovi

,,Krásné svatební video, které nám Kryštof vytvořil, je pro nás navždy upomínkou na ty nejkrásnější chvíle v životě. Vstřícná domluva na první schůzce, sympatický a profesionální přístup, rady a doporučení k svatebnímu dni, nás přesvědčily, že jsme si vybrali správně. Výsledné svatební video je dojemné, romantické a vyjímečné. Moc děkujeme.”
Zde jsem spolupracoval s Markem Topolářem

05

Machovi

,,Krásné pohádkové video z naší svatby. Profesionální a usměvavý přístup. Vždycky jsme oba nervózní z focení nebo natáčení, ale o Kryštofovi jsme skoro nevěděli. Je neuvěřitelné, jaké krásné video nám na náš den vytvořil. Všem našim přátelům a rodině se moc líbí. Vřele doporučuji! A určite budu doporučovat dál .”

06

Česnekovi

,,Když jsme se na Kryštofa obraceli, zaujalo nás především jak se zaměřoval na detaily a zpracovával zvuk. Finální video však předčilo naše očekávání. Děkujeme za perfektně odvedenou profesionální práci, díky Tobě si můžeme náš nejhezčí den znovu a znovu prostřednictvím videa prožít. Nemohli jsme si lépe vybrat. Všichni, kteří video viděli, byli nadšení a neubránili se slzám.”

07

Zahájští

,,Když jsem viděla Kryštofa práci, probrečela jsem tolik minut. Toho musíme mít, jsem řekla. Neváhala jsem a domluvili jsme si schůzku. Tak milý člověk a profesionál v jednom těle a navíc s citem pro detail. Vytvořil nám úchvatné a dechberoucí video ze svatby. Zachytí momenty, při kterých ani nevíte, že Vás točí. Je jako myš. Vyšel z toho doják jako blázen a máme krásnou památku na celý život. Kryštofa vřele doporučujeme a přejeme ti ať se daří.”​

08

Talaváškovi

,,Chteli jsme, aby nas den D byl dokonaly a toužili jsme po tom, aby nam ho nekdo zvecnil. Prace od Kryštofa vsak predcila vsechna nase ocekavani. Bylo to totiz mnohem vic. Kvalitni prace, profesionalni a lidsky pristup, vnimavost, tolerance, trpelivost a spousta nápadů, ktere delaji z jeho videi jedinecnou zalezitost, nebot je vzdy na spravnem miste, v tu spravnou chvili. Vysledkem neni jen video, nybrz ziva vzpomínka, ktera Vam pripomene atmosferu celeho dne, vcetne emoci, zazitku a jedinecnych okamziku, ktere jste ve vas den D prozili. Diky tomu si pak vse muzete nejen vy ale i vase rodina a blízcí pratele znovu a znovu pripominat, jako by se to delo prave ted. Dekujeme❤ “

09

Wohankovi

,,Kryštofa jsme si vybrali na základě doporučení, aby zachytil náš svatební den, což je veliká zodpovědnost. Oslovili jsme ho, přednesli nějaké naše představy a on ihned reagoval svými nápady a radami. Kryštof byl profesionál, s citem pro detail, na vše připraven a zároveň se pořád usmíval a byl velice přátelský. A výsledek, ten byl naprosto dokonalý. Máme nejkrásnější video, co jsme kdy kde viděli. Od všech přátel samá chvála. Kryštofa 100% doporučujeme!!!”

10

Kočka

Kryštofa jsme s (nyní již) manželem znali díky fitness videím. Práce s ním byla vždy profesionální, dokázal zařídit, abychom byli uvolněni a výsledek stál za to. Pro naše svatební video jsme se tedy víceméně ani nerozhodovali, Kryštof byl jasná volba. Už na schůzce bylo jasné, že si perfektně sedíme z hlediska toho, co očekáváme a jaké typy videí Kryštof dělá. Naše svatební video je pohádkové, pokaždé u něj pláču.. Takto zachycené ty nejdůležitější a nejhezčí momenty a ještě se potvrdila jeho schopnost “splynout s davem”, že o něm hosté ani nevěděli. Moc a moc děkujeme, Kryštofe!

11

Divišovi

Kryštof dokázal s lehkostí a osobitostí zachytit náš svatební den do dokonalého videa, při jehož sledování máme slzy v očích. Děkujeme za profesionální práci i pozitivní a přátelský příštup, kterého si moc vážíme. Pokud hledáte pro zachycení Vašich nejkrásnějších vzpomínek opravdu talentovaného člověka, Kryštof je tou nejlepší volbou! Škoda že to bylo jen jednou za život 

12

Sahulovi

Kryštofe moc děkujeme za nádherné video. Výsledek je takový jaký jsem si přála a jsem ráda, že jsme ti dali naprosto volnou ruku v tvorbě. Výsledek stál za to. Takto zachycená svatba je díky tobě a Marek Topolář foto neskutečně krásná vzpomínka. Jsme rádi, že jsme vybrali tak příjemného a upřímného člověka. Opravdu tě moc doporučujeme a přeje mnoho úspěchů!

13

Krejčí

Dlouho jsem hledat kameramana, který by nám natočil svatbu a projel jsem mraky portfolií mnoha kameramanů. Jelikož jsem z oboru, dalo by se říct, že jsem hodně náročný. Když jsem viděl video od Kryštofa měl jsem jasno. Je to profesionál, který má úžasná videa a skvěle se s ním jedná. Je úžasné, že dokonale splyne s davem a skoro o něm nevíte. Takže stoprocentně doporučuju, protože mi moc sedl i lidsky. 

14

Zárubovi

Strašně moc děkujeme 🙏🏻 je to fakt tak krásný, ze bych si to poustela furt dokola 😅😍 Fakt si strašně šikovný a hrozně moc děkujeme za krásnou vzpomínku ♥️

Rozbulel jsem se asi po 3 minutách a opakovalo se to asi 5x.. Zachytil jsi veškeré důležité momenty z toho dne, budeme mít všichni úplně nádherné vzpomínky. Chtěl bych napsat, že to splnilo očekávání, ale předčilo ho to o 300%, je to neskutečně skvělá práce 🥰 Jste s Hankou nejen super pár, ale i skvělý tým a věřím, že do budoucna budete top v ČR (pro mě už jste, ale já to mám zastreny tím, že vás mám rád 😄).

15

Kočka

Krystof je nejen super kameraman, ktery umi zachytit i ten sebemensi detail, ale hlavne i super clovek. Ma cit pro okamzik, vi kde ma stat, ale zaroven nevite, ze tam nekde vubec je. Z toho pak sala prava uprimnost a autentičnost. Zachyti i momenty, kdy jste ani nevedeli, ze vas vubec nekdo nataci. Proste profesional kazdym coulem! 👌Mohu jen doporucit 👍

16

Černí

Profesionální přístup a dobré nápady na krásné záběry. Svatební video bylo dokonalé s krásnou muzikou do toho. Má žena pláče po každé, když si video pustí a jsem rád, že se splnil její velký den. Moc Kryštofovi a Hance děkujeme za krásnou vzpomínku.

17

Janecká

Ahoj ☺️ promiň, že píšu až takhle pozdě, ale od té doby, co jsem si stáhla videa, tak nedělám nic jiného a pořád si je pouštím dokola 🙈😆😆 Vůbec nevím, co na to napsat, jsem z toho nadšená a dojata zároveň 😃☺️❤️ Jsou dokonalý, nádherný a ještě lepší než jsem si představovala ☺️❤️ mám pocit, že i když je uvidím tisíckrát, tak se mi neokoukaji 😆☺️ jsme z nich nadšení a strašně moc děkujeme! ☺️😍❤️
Vážně je to ještě krásnější než jsem si vysnila ☺️❤️ takže doporučujeme a recenzi napíšeme ☺️ a mám radost, že jste si to taky užili s Eliškou ☺️ byli jste skvělý tým, všichni vás chválili a nikdo nevěřil, že se vidíte poprvé 😃 a Fanda taky moc děkuje a pozdravuje! ☺️

kontakt

napište mi zprávu

F&Q

Přečtěte si odpovědi na nejčastější dotazy

Scroll Up