žádost o ruku

Dne 29.12. 2021 mi moje nejmilovanější Hanička řekla své ANO ♥️ Byl to neuvěřitelně silný koktejl emocí a nádherný okamžik. Svůj tajný plán žádosti o ruku jsem začal připravovat už před pár měsíci. Haničku je skoro nereálné něčím překvapit, vždy všechno prokoukne. Na celou akci jsem tedy uvalil embargo nejvyššího stupně. Teprve až pár hodin před akcí jsem zjistil, že přes veškerou snahu má můj plán spoustu děr 😀 ale nakonec vše vyšlo perfektně a to s pomocí dvou skvělých kamarádů .

Marek byl má pravá ruka už od začátku plánování. 🤜🤛 společně jsme se snažili najít balanc v tom, co je romantika, kýč a technický over kill. Zároveň celou akci i fotil a byl opravdu jak sniper za nepřátelskou linií 😅 Cestou jsem se ho okem snažil najít, ale marně. Doteď nechápu, kde byl schovaný a ještě stihl vystřídat tolik úhlů! Máme nádherné vzpomínky a fotky od Marka pro nás mají hodnotu zlata! ♥️

Při návštěvě vodopádů jsme zjistili, že budeme potřebovat někoho, kdo na chvíli vyžene z místa 20 německých turistů. Okamžitě mě napadl kamarád Pepa. Asi 40minut před akcí jsem Pepu požádal o pomoc a on souhlasil. Na místě to zvládl skvěle. Rukama a nohama přemístil asi 30 lidí od vodopádu na lávku, kde nás sledovali a po úspěšné žádosti všichni zatleskali 😅 prostě jak z filmu!

Scroll Up