FAQ Page

otázky a odpovědi

Koukněte se na video s nejčastějšími dotazy

Mohl bys nám svatbu také nafotit?

Zaměřuji se pouze na tvorbu svatebních videí. Focení i natáčení je samo o sobě velmi náročné. Rád Vám doporučím svatební fotografy, s kterými mám výbornou osobní zkušenost. S fotografem Markem Topolářem dokonce nabízíme společný balíček FOTO + VIDEO, který je cenově výhodnější.

Co když máme svatbu daleko od tebe?

Na Vaši svatbu rád dojedu komkoliv v ČR i mimo ni. Je to další věc, kterou mám na své práci rád a vždy mám radost, když se mohu podívat na nové místo. Cestovné v rámci ČR je již započítáno v ceně svatebních balíčků.

JAK DLOUHO S NÁMI BUDEŠ NA SVATBĚ?

Na svatbu vždy přijíždím s časovou rezervou okolo ranních příprav. Odchod ze svatby nemám stanovený přesně na minutu. Většinou čekám, dokud nemám všechny potřebné záběry. Vždy jsem na svatbě až do večerní párty.  V průměru ze svateb odjíždím po 22h. 

PRACUJEŠ SÁM NEBO JE VÁS VÍCE?

Můj přístup k natáčení svatebních filmů je založen na své jednoduchosti a diskrétnosti. Zatím jsem vždy všechno stihl a proto většinou pracuji sám. Pokud je na danou svatbu potřeba více lidí, jsem na to připraven a mohu vybrat nejvhodnějšího parťáka z mého týmu lidí.

ZA JAK DLOUHO BUDE VIDEO HOTOVÉ?

Kreativní činnost se velmi těžko dělá pod tlakem. Při finální úpravě a střihu pro mě ani ten nejmenší detail není nepodstatný. Dodání garantuji do 2 měsíců po svatbě. Nejčastěji videa odevzdávám do 3-4 týdnů.

JE MOŽNÁ OSOBNÍ SCHŮZKA?

Osobní schůzka není povinná ale vždy ji doporučuji. Rád si na Vás udělám čas. Budeme mít prostor probrat každý detail Vaší svatby a já budu moct lépe pochopit Vaše představy. Také se lépe poznáme jako lidi. Samozřejmě je možné se nezávazně sejít ještě před rezervací termínu.

CO KDYŽ SE PŘED FOŤÁKEM NECÍTÍME DOBŘE?

Mám zkušenost, že lidé jsou neradi, když je někdo točí. I já se cítím lépe na druhé straně objektivu. Celý můj přístup k natáčení svatby je velmi diskrétní. Nenosím s sebou velké množství vybavení, stabilizační konstrukce, osvětlovací lampy a cokoliv, co by mohlo Vaše hosty rušit. Po celý den působím spíše jako Váš host. Dokonale splynu s davem a vy ani nebudete vědět, kdy Vás zrovna točím. Zkrátka si jen užijete svůj velký den a já budu u toho. Dalo by se říct, že jsem kameraman také pro lidi, kteří ho na své svatbě vlastně nechtějí. Často zpětně od novomanželů slyším, že si jejich hosté ani nevšimli, že na svatbě nějaký kameraman byl.

JAK SE K NÁM HOTOVÁ VIDEA DOSTANOU?

Svatební videa posílám přes soukromý odkaz ke stažení. Krátká verze videa má také svůj online odkaz, který můžete snadno a rychle sdílet se svou rodinou a přáteli, aniž by museli cokoliv stahovat. Pokud budete mít zájem, videa Vám mohu za příplatek dodat v luxusním dřevěném boxu na dřevěné USB flashce. Éru DVD vnímám spíše jako přežitek a v následujících letech již bude problém DVD vůbec přehrát, podobně jako tomu je nyní u VHS kazet.

Děláš RYCHLO-VIDEO JEŠTĚ V DEN SVATBY?

Popravdě se těmto trendům snažím vyhnout jak jen to jde. Zaměřuji se na kvalitu a vše co je šité horkou jehlou jde mimo mě. V den svatby by se Váš příběh měl psát, číst ho pak můžete celý život. Svatební den většinou uteče moc rychle. Proto si myslím, že je spoustu lepších aktivit, jak tento den naplnit, než si sednou a sledovat ,,rychlo videjko" ze záběrů, které se natočily před hodinou.

kontakt

napište mi zprávu

Scroll Up