Cinematic

balíček Cinematic

Balíček Cinematic

Tento svatební balíček je určený pro milovníky záběrů z Drona. Tento balíček doporučuji zvolit na místa svateb, které jsou v přírodě, dále od města. Také doporučuji konzultaci, zda je na danou svatbu dron vhodný. Na svatbu přijíždíme okolo ranních příprav a zůstáváme vždy až do večerní párty.

Co balíček cinematic obsahuje?

★★★★★
Svatební video Okřesaneč

01. Highlights film

3-7 minut dlouhý film. Zvuk, obraz, hudba, proslovy a záběry z drona jsou spojeny dohromady v jeden celek. Nejkrásnější a nejdůležitější momenty jsou převyprávěny v krátkém, dynamickém a emotivním videu. 

Chcete se na některý Highlight film podívat? Klikněte zde

02. Dokumentární film

Balíček cinematic obsahuje také zhruba 30 minut dlouhý, chronologický film všech záběrů z celého dne. Obsahuje také obřad, proslovy a vhodně zakomponovaný původní zvuk.

Svatební balíček Cinematic obsahuje také dokumentární film, který je dlouhý zhruba 30 minut.
Balíček Cinematic obsahuje také video celého obřadu.

03. Celý obřad a proslovy

Video celého obřadu a proslovů v reálném čase. Videa jsou sestříhána z více úhlů kamer.

Reference

CO O MNĚ ŘÍKAJÍ?

,,Jsme ti moc vděčni za krásnou vzpomínku, ke které se budeme často vracet a bude nám vždy připomínat tu úžasnou atmosféru, společenství, přátelství, lásku a slib, který jsme si dali před Bohem. Rodina a přátelé naše svatební video proplakali a všichni ho velmi oceňovali. Moc děkujeme za ten nepopsatelný pocit, který v nás vyvolává každé další sledování našeho svatebního videa."
Kohoutovi
Jana & Pavel
,,Včera nám poslal výsledek své práce.. Stále mám slzy v očích a husinu.. Dokázal vše.. přenést atmosféru, emoce, lásku, pohodu a zábavu do 4 minutového svatebního videa.. Vše má vymakané a navíc je to lidsky skvělý človek.. Moc děkujeme.. Máme díky Tobě vzpomínku na celý život, která nás bude těšit, rozplakávat, rozesmívat a hřát u srdce pokaždé, když se na ni podíváme.. Slovy nelze vyjádřit dík, který oba s Natem cítíme.. Přejeme Ti moc úspechu, karierních i v osobním živote.. "
Jasien
Šárka & Nate
,,Krásné svatební video, které nám Kryštof vytvořil, je pro nás navždy upomínkou na ty nejkrásnější chvíle v životě. Vstřícná domluva na první schůzce, sympatický a profesionální přístup, rady a doporučení k svatebnímu dni, nás přesvědčili, že jsme si vybrali správně. Výsledné svatební video je dojemné, romantické a vyjímečné. Moc děkujeme."
,,Hledali jsme až jsme našli!! Toho nejlepšího svatebního kameramana pro náš velký den. Po zhlédnutí Kryštofových videí jsme věděli, že bude ten pravý. A ptáte se, jestli splnil naše očekávání? Naprosto, předčil vše co jsme mohli čekat. Video je jednoduše řečeno dokonalé a dechberoucí se všemi důležitými momenty, během kterých Kryštof prokázal svůj smysl pro detail a neuvěřitelný cit pro zachycení emocí až z toho šly všem slzy kolem."
Rebcovi
Lucie & Lukáš

Pro ověření volnosti termínu a cenovou nabídku využijte kontaktní formulář

★★★★★

kontakt

nezávazný formulář
★★★★★

+420 734 687 272   |   info@krystofprsala.cz

Scroll Up