ceník 2022

svatební videa

Váš jedinečný svatební den. Den o láskyplném poutu mezi Vámi dvěma. Jsem tu, abych zachytil všechny ty krásné momenty a vzpomínky, které nechcete nechat vyblednout. Zaměřuji se na zachycení reálných momentů. Usiluji o to, aby byl svatební film věrnou vzpomínkou na váš velký den a aby reflektoval to kdo jste a co k sobě cítíte.

Pro svatební natáčení nabízím několik balíčků, z kterých si můžete vybrat. Každá svatba je trochu jiná a potřebuje individuální přístup. Moc rád si vyslechnu celý Váš příběh a to, jak si svou svatbu plánujete. Pro ověření volnosti termínu a zaslání cenové nabídky mě prosím kontaktujte.

01

klip + film

Celodenní natáčení (12 hod)

Svatební Klip (4-6 min)

Svatební film (15-20 min)

Doprava v ceně (ČR)

Prémiová galerie

10 let záloha

02

FOTO + VIDEO

400-500 fotek (Marek Topolář)

Celodenní účast (12 hod)

Klip + Film nebo Dokument

Doprava v ceně (ČR)

Online galerie

03 NOVÁ MOŽNOST

Dokument (10min)

Příběh svatebního dne, který je s citem nakombinovaný například se záběry z dovolené, žádosti o ruku, nebo záběry z dětství. Jedná se o skutečně hodnotnou památku a obrovský koktejl emocí.

Celodenní natáčení (12 hod)

Dokumentární film (10min)

Trailer (1 min)

Doprava v ceně (ČR)

Prémiová galerie

10 let záloha

04

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

Video celého obřadu

Záběry z drona

Poskytnutí všech záběrů

Trailer (60s)

Fotograf Marek Topolář

Natáčení mimo svatební den

menší slovník pojmů

co je co?

svatební klip

Tato krátká verze svatebního videa má v průměru 4-6 minut a je to hlavní produkt, který odevzdávám. ,,Je to symfonie nejlepších záběrů, hudby a proslovů, které dohromady tvoří dokonalý celek“

V této krátké verzi se snažím zpracovat Váš svatební příběh kreativě, ale zároveň věrně zprostředkovat veškeré emoce, které jste během svého svatebního dne prožívali.

Tato dlouhá verze je pečlivě zpracována do zhruba 15-20 min dlouhého svatebního videa. Záběry jsou seřazeny chronologicky tak, jak Váš svatební den plynul. Tato verze obsahuje také celé proslovy, tradice a body harmonogramu.

Pokud se do krátké verze něco nevešlo, zaručeně to najdete zde. Je skvělé si připomenout, jak svatební den probíhal přesně se všemi hlavními momenty, včetně obřadu. Tuto dlouhou verzi velmi ocení také blízká rodina a přátelé.

svatební film

dokumentární film

Máte záběry z dětství, dovolené nebo žádosti o ruku? Proč vše nespojit dohromady a nevytvořit vzácný příběh Vaší lásky?

Např. Táta nevěsty má proslov, který je prostříhaný záběry z dětství a momentu, kdy ji poprvé vidí jako nevěstu. 

Nebo – ženich u oltáře čeká na svou nevěstu. Když přichází, ve videu jsou i záběry z mnoha krásných chvil, které spolu prožili před svatbou.

Jedná se o plnotučný svatební příběh, který je ve vhodných momentech obohacený o další záběry, které svatbě přecházely.

Jedná se o krátké video těch nejlepších záběrů, které je určené speciálně pro sociální sítě. Pokud nechcete veřejně sdílet úplně všechno, mohla by se Vám líbit jen tato ochutnávka nejlepších záběrů.

Trailer lze zpracovat buďto v klasickém širokoúhlém formátu, nebo také vertikálně např. pro Insta Story.

TRAILER

galerie

Výsledná videa Vám předám v prémiové online galerii. Všechny svatební videa si zde můžete přehrát v plné kvalitě, jednoduše sdílet se svou rodinou a přáteli a dokonce i stáhnout do svého zařízení. Online galerie slouží zároveň jako záloha videí. Najdete zde:

 

  • Highlight film (4-6 min)
  • Dokumentární film (25 min)
  • Popř. také celý obřad a další bonusy

Budu moc rád za Vaši reakci a zpětnou vazbu!

JDEME DO TOHO SPOLEČNĚ?

Scroll Up