fbpx
portfolio
37
Přehrát video
showreel 2019
4
Přehrát video
jana & pavel // lomec (2019)
15
Přehrát video
jana & marek // kroměříž (2019)
DSC06949
Přehrát video
veronika & zdeněk // chrudim (2019)
DSC07875
Přehrát video
terez & michael // praha (2019)
ss8
Přehrát video
ŠÁRKA & NATE // KUTNÁ HORA (2019)
dfdfd
Přehrát video
DOMINIKA & TOMÁŠ // ROHANOV (2019)
A&M (147)
Přehrát video
andrea & michal // Kurdějov (2019)
hhhss
Přehrát video
LUCIE & LUKÁŠ // ÚŽICE (2019)
cesnek7
Přehrát video
ANEŽKA & TOMÁŠ // LOMEC (2018)
6
Přehrát video
KRISTÝNA & JAROSLAV (2019)
p23
Přehrát video
SANDRA & ROBERT // KARLOVY VARY (2018)
KOMPLETNÍ BALÍČEK

ESSENTIAL

Kompletní natočení svatby od ranních příprav až po večerní párty.

5 minut dlouhý film z nejlepších záběrů

cca 30 minut dlouhý  film z celého dne

Samostatné video celého obřadu 

Samostatné video se všemi proslovy

Seznam možností pro rozšíření balíčku

nezávazná poptávka

Pro ověření termínu, cenovou nabídku a další informace mě prosím kontaktujte skrze formulář. Pokud se Vám líbí má práce a přístup k natáčení svateb, můžeme dát věci do pohybu. Budu se na Vás těšit!

★★★★★
REFERENCE

doporučení od novomanželů

,,Kryštof přišel v náš svatební den brzy a naprosto připraven, zeptal se mě na pár otázek a pak už jen kouzlil.. Sympatický, milý, vstřícný, pokorný, skvelý profesionál..Pohyboval se mezi námi tak, že jsem nevěděla, že je s námi, ale zároveň věděla, že má oči všude. Včera nám poslal výsledek své práce.. Stále mám slzy v očích a husinu.. Dokázal vše.. přenést atmosféru, emoce, lásku, pohodu a zábavu do 4 minutového videa.. Kdybych měla někomu doporučit kameramana, byl by to Kryštof.. jeho styl, vkládáni textu a krásne hudby, jeho technika.. Vše má vymakané a navíc je to lidsky skvělý človek.. Moc děkujeme.. Máme díky Tobě vzpomínku na celý život, která nás bude těšit, rozplakávat, rozesmívat a hřát u srdce pokaždé, když se na ni podíváme.. Slovy nelze vyjádřit dík, který oba s Natem cítíme.. Přejeme Ti moc úspechu, karierních i v osobním živote.."
Svatební reference 3
Jasien
Šárka & Nate
,,Neradi vybíráme dlouho, a proto jsme moc rádi za Kryštofa. Po našem zasnoubení jsme náhodou narazili na jedno z jeho videí a bylo to jasné: "Tohle přesně bychom chtěli. To je nádhera." Netrvalo to ani půl hodinky a byli jsme s ním domluvení na schůzce. Během svatby vystupoval příjemně, ochotně a téměř neviditelně. Z jeho rukou vznikly úplné divy. Velmi mile nás také překvapilo, jak se sám domluvil s paní fotografkou. Jsme mu moc vděčni za krásnou vzpomínku, ke které se budeme často vracet a bude nám vždy připomínat tu úžasnou atmosféru, společenství, přátelství, lásku a slib, který jsme si dali před Bohem. Rodina a přátelé video proplakali a všichni ho velmi oceňovali. Moc děkujeme za ten nepopsatelný pocit, který v nás vyvolává každé další sledování našeho svatebního videa."
Zachycuji Vaše upřímné okamžiky a pomocí zvuku, obrazu a emocí je proměním v umělecký film tou nepřirozenější formou
Kohoutovi
Jana & Pavel
Kryštof Pršala- podpis Signature