Recenze

Facebook Instagram YouTube

,,Hledali jsme až jsme našli!! Toho nejlepšího kameramana pro náš velký den. Po zhlédnutí Kryštofových videí jsme věděli, že bude ten pravý. A ptáte se, jestli splnil naše očekávání? Naprosto, předčil vše co jsme mohli čekat. Video je jednoduše řečeno dokonalé a dechberoucí se všemi důležitými momenty, během kterých Kryštof prokázal svůj smysl pro detail a neuvěřitelný cit pro zachycení emocí až z toho šli všem slzy kolem. Emoce od začátku až dokonce. Kryštofe věděli jsme, že jsi dobrý ale teď si myslíme, že jsi nejlepší !!! Moc děkujeme, že právě ty jsi byl s námi v tak důležitý den. Děkujeme za úžasné vzpomínky, které si stále s dojetím připomínáme pokaždé když video vidíme."

- REBCOVI

,,Když jsem viděla Kryštofa práci, probrečela jsem tolik minut. Toho musíme mít, jsem řekla. 😊 Neváhala jsem a domluvili jsme si schůzku. Tak milý člověk a profesionál v jednom těle a navíc s citem pro detail. Vytvořil nám úchvatné a dechberoucí video ze svatby. Zachytí momenty, při kterých ani nevíte, že Vás točí. Je jako myš. Vyšel z toho doják jako blázen a máme krásnou památku na celý život. Kryštofa vřele doporučujeme a přejeme ti ať se daří."

- ZAHÁJŠTÍ

,,Krásné pohádkové video z naší svatby. Profesionální a usměvavý přístup. Vždycky jsme oba nervózní z focení nebo natáčení, ale o Kryštofovi jsme skoro nevěděli. Je neuvěřitelné, jaké krásné video nám na náš den vytvořil. Všem našim přátelům a rodině se moc líbí. Vřele doporučuji! A určite budu doporučovat dál . Děkujeme, S+R  <3"

- MACHOVI

,,Děkujeme za nádherné video, které si musíme pouštět stále dokola a pokaždé jsme stejně dojati. Máme vzpomínku na celý život. Každému tvou práci můžeme jenom doporučit. Ochota, vstřícnost, přizpůsobivost a tvůj talent pro zachycení nejkrásnějších momentů dělá z našeho videa něco víc. Dokázal si zachytit nejen okamžik, ale i emoce. Ještě jednou, děkujeme ❤️"

AUBRECHTOVI

,,Kryštofa jsme si vybrali na základě doporučení, aby zachytil náš svatební den, což je veliká zodpovědnost. Oslovili jsme ho, přednesli nějaké naše představy a on ihned reagoval svými nápady a radami. Kryštof byl profesionál, s citem pro detail, na vše připraven a zároveň se pořád usmíval a byl velice přátelský. A výsledek, ten byl naprosto dokonalý. Máme nejkrásnější video, co jsme kdy kde viděli. Od všech přátel samá chvála. Kryštofa 100% doporučujeme!!! Marcela a Pavel Wohankovi"

- WOHANKOVI

,,Když jsme se na Kryštofa obraceli, zaujalo nás především jak se zaměřoval na detaily a zpracovával zvuk. Finální video však předčilo naše očekávání. Děkujeme za perfektně odvedenou profesionální práci, díky TobĚ si můžeme náš nejhezčí den znovu a znovu prostřednictvím videa prožít. Nemohli jsme si lépe vybrat. Všichni, kteří video viděli, byli nadšení a neubránili se slzám. Anežka + Tomáš"

- ČESNEKOVI

,,Kryštofe, co ty jsi sestříhal za doják z té naší svatby? Každý komu to pustíme hned brečí dojetím. Na facebooku mi píšou kámošky jak to bylo krásné, že u toho bulely, v práci taky půlka kolegyň řvala, už se tomu musím smát jak všichni breči dojetím. Nicméně fakt je to nádherné, zmáknuté na profi úrovni. Ještě jednou moc díky!"

ROBERT MACH

,,Děkujeme, strašně se Vám to povedlo. Je to přenádherné a nejkrásnější vzpomínka. Jsme strašně rádi, že jste tam s námi byl a dokázal nám z toho vyčarovat tak přenádhernou památku na kterou nikdy nezapomeneme.""

- ANITA VERNEROVÁ

,,Děkujeme panu Pršalovi. Je to velice milý, laskavý a skromný profesionál. Děkujeme za nádherné video, díky němuž máme nádherné vzpomínky na tak významný den,jako byla svatba mého syna Petra a jeho vyvolené Anity.""

- VERNEROVÁ

,,To se opravdu povedlo. To video je tak úžasný a dojemný, že jsem měla co dělat, abych se nerozbrečela úplně. Krásný jako ta svatba. Mám z vaší svatby moc pěkný zážitek 🙂 A to video to potvrzuje, bylo to krásný, romantický, zábavný, ... :)"

- ZLATOHLÁVKOVÁ

29.9.2017