co o mně říkají?

Již u první natočené svatby jsem si velmi vážil důvěry, kterou do mě nevěsta s ženichem vložili. Od té doby v sobě mám velkou snahu nezklamat toho, kdo ve mě věří. Jsem nadšený, že se mi stále daří držet maximální spokojenost u všech zamilovaných párů.  Zde si můžete přečíst pár slov od lidí, kteří se mnou mají zkušenost.

,,Když jsem viděla Kryštofa práci, probrečela jsem tolik minut. Toho musíme mít, jsem řekla. Neváhala jsem a domluvili jsme si schůzku. Tak milý člověk a profesionál v jednom těle a navíc s citem pro detail. Vytvořil nám úchvatné a dechberoucí video ze svatby. Zachytí momenty, při kterých ani nevíte, že Vás točí. Je jako myš. Vyšel z toho doják jako blázen a máme krásnou památku na celý život. Kryštofa vřele doporučujeme a přejeme ti ať se daří."
Kristýna a Jaroslav
Zahájští
,,Hledali jsme až jsme našli!! Toho nejlepšího kameramana pro náš velký den. Po zhlédnutí Kryštofových videí jsme věděli, že bude ten pravý. A ptáte se, jestli splnil naše očekávání? Naprosto, předčil vše co jsme mohli čekat. Video je jednoduše řečeno dokonalé a dechberoucí se všemi důležitými momenty, během kterých Kryštof prokázal svůj smysl pro detail a neuvěřitelný cit pro zachycení emocí až z toho šli všem slzy kolem. Emoce od začátku až dokonce. Kryštofe věděli jsme, že jsi dobrý ale teď si myslíme, že jsi nejlepší !!! Moc děkujeme, že právě ty jsi byl s námi v tak důležitý den. Děkujeme za úžasné vzpomínky, které si stále s dojetím připomínáme pokaždé když video vidíme."
Lucie a Lukáš
Rebcovi
Kryštof přišel v náš svatební den brzy a naprosto připraven, zeptal se mě na pár otázek a pak už jen kouzlil.. Sympatický, milý, vstřícný, pokorný, skvelý profesionál..Pohyboval se mezi námi tak, že jsem nevěděla, že je s námi, ale zároveň věděla, že má oči všude. Včera nám poslal výsledek své práce.. Stále mám slzy v očích a husinu.. Dokázal vše.. přenést atmosféru, emoce, lásku, pohodu a zábavu do 4 minutového videa.. Kdybych měla někomu doporučit kameramana, byl by to Kryštof.. jeho styl, vkládáni textu a krásne hudby, jeho technika.. Vše má vymakané a navíc je to lidsky skvělý človek.. Moc děkujeme.. Máme díky Tobě vzpomínku na celý život, která nás bude těšit, rozplakávat, rozesmívat a hřát u srdce pokaždé, když se na ni podíváme.. Slovy nelze vyjádřit dík, který oba s Natem cítíme.. Přejeme Ti moc úspechu, karierních i v osobním živote.. "
Šárka a Nate
Jasien
,,Krásné pohádkové video z naší svatby. Profesionální a usměvavý přístup. Vždycky jsme oba nervózní z focení nebo natáčení, ale o Kryštofovi jsme skoro nevěděli. Je neuvěřitelné, jaké krásné video nám na náš den vytvořil. Všem našim přátelům a rodině se moc líbí. Vřele doporučuji! A určite budu doporučovat dál ."
Sandra a Robert
Machovi
,,Krásné svatební video, které nám Kryštof vytvořil, je pro nás navždy upomínkou na ty nejkrásnější chvíle v životě. Vstřícná domluva na první schůzce, sympatický a profesionální přístup, rady a doporučení k svatebnímu dni, nás přesvědčili, že jsme si vybrali správně. Během svatby, se Kryštof skvěle zapojil mezi svatebčany, zaznamenal pro nás vše významné a vydržel s námi až do pozdních hodin, za což mu moc děkujeme, jelikož náš svatební den začínal již v brzkých ranních hodinách. Výsledné svatební video je dojemné, romantické a vyjímečné. Moc děkujeme."
Jana a Marek
Serbanovi
,,Když jsme se na Kryštofa obraceli, zaujalo nás především jak se zaměřoval na detaily a zpracovával zvuk. Finální video však předčilo naše očekávání. Děkujeme za perfektně odvedenou profesionální práci, díky Tobě si můžeme náš nejhezčí den znovu a znovu prostřednictvím videa prožít. Nemohli jsme si lépe vybrat. Všichni, kteří video viděli, byli nadšení a neubránili se slzám."
Anežka a Tomáš
Česnekovi
Neradi vybíráme dlouho, a proto jsme moc rádi za Kryštofa. Po našem zasnoubení jsme náhodou narazili na jedno z jeho videí a bylo to jasné: "Tohle přesně bychom chtěli. To je nádhera." Netrvalo to ani půl hodinky a byli jsme s ním domluvení na schůzce. Během svatby vystupoval příjemně, ochotně a téměř neviditelně. Z jeho rukou vznikly úplné divy. Velmi mile nás také překvapilo, jak se sám domluvil s paní fotografkou. Jsme mu moc vděčni za krásnou vzpomínku, ke které se budeme často vracet a bude nám vždy připomínat tu úžasnou atmosféru, společenství, přátelství, lásku a slib, který jsme si dali před Bohem. Rodina a přátelé video proplakali a všichni ho velmi oceňovali. Moc děkujeme za ten nepopsatelný pocit, který v nás vyvolává každé další sledování našeho svatebního videa.
Jana a Pavel
Kohoutovi