Fitness videa

Facebook Instagram YouTube

Celá historie mých Fitness videí se začala psát v posilovně R.A.P. Factory, kde jsem tehdy ještě na outdoorovou kameru začal natáčet tréninková videa s kulturistou Tomášem Koutníkem. Pro nás oba byl celý projekt jen koníčkem a náplní volného času, přesto si dokázal získat mnoho příznivců. Díky těmto videím jsem se následně dopracoval k dalším projektům, například s firmou Fitness Faktor, kde se má tvorba postupně začala posouvat na vyšší úroveň. Zlomové bylo navázání spolupráce s Jirkou Vackem, se kterým jsme pravidelně tvořili vysoce naučná videa.

Přestože jsme nevyhledávali senzace, dokázali jsme pro naši tvorbu získat tisíce příznivců. Zejména pak úspěšný dokument Sense of Life, který má dnes dva díly, dokázal desítkám, možná stovkám lidí změnit život a získal si několik desítek tisíc zhlédnutí. V té době jsem již pravidelně tvořil videa také s Kirem Markopulos, který mi dal možnost natáčet opravdu často a získat spoustu nových zkušeností. Nemohu zapomenout na Tondu Hodana, který si do svých videí zval nejznámější tváře české kulturistiky. Dnes jsem svou pozici na české fitness scéně stabilizoval ve spolupráci s firmami Fitness007 a Czech Virus.

Pravidelně přinášíme obsah s velkými osobnostmi, jako například s Jirkou Tkadlčíkem, Pavlem Beranem, Vojtou Trnkou, Filipem Grznárem, Alešem Bursou atp. Nadále pokračuji v natáčení jednotlivců, ale vybírám si projekty, které mě zaujmou. Jako například projekt s Matějem Ryšavým, který ve videu ,,This is me" popsal jeho těžký a obdivuhodný životní příběh.

Některá z mých videí


Prev 1 of 1 Next
Prev 1 of 1 Next

Pavel Beran

Aleš Bursa

Jirka Vacek

Vojta Koritenský

Vojta Trnka

Jonáš Petřík

Tonda Hodan

Kiro Markopulos

Jiří Tkadlčík

Kamil Dušejovský

Lenka Myslivcová

Aleš Lamka

Jakub Enžl

Katka Kyptová

Tomáš Koutník

a další...

           

12.5.2018