FOTO + VIDEO

Často dostávám otázku, zda bych mohl svatbu natočit i nafotit. K natočení svatby se potřebuji po celý den plně soustředit, je to velká zodpovědnost. Stejně tak i focení svatby je velmi náročná disciplína. Proto jsme se s fotografem Markem Topolářem rozhodli, že vytvoříme společný balíček, který bude zahrnovat focení i natáčení svatby.

Díky společnému balíčku ušetříte starosti. Na svatbě fungujeme jako sehraný tým. Nedochází tedy ke konfliktům o lepší záběry.

Nejen, že je veškerá komunikace rychlejší, ale balíček výjde dokonce levněji, než kdybyste objednávali fotografa a kameramana zvlášť.

Díky společnému balíčku dostanete přesně to, co běz něj – ale bez zbytečných starostí navíc a za méně peněz.

Problém je, když chce fotograf od novomanželů nacvičené pózy, kdežto kameraman přirozenost. Umělé pózy z učebnic fotografování se moc natáčet nedají, ve videu byste působili jako sochy. V tom je skvělé, když fotograf s kameramanem tvoří sehraný tým. Oba z Vás chceme dostat přirozenost, smích a emoce. Pracujeme zároveň, což velmi výrazně ušetří čas. Díky tomu budete mít na svatbě mnohem více prosotru pro vaši rodinu a přátele.