Často kladené otázky

Facebook Instagram YouTube

Je možné abys dojel na naši svatbu i mimo Prahu?

Samozřejmě! Rád cestuji a není žádný problém dojet na jakékoliv místo České republiky i mimo ní. Na místo Vaší svatby mohu vyjíždět z Prahy nebo z Chrudimi, záleží na tom, co je blíž. Za cestu si účtuji pouze proplacení nákladů.

Pracuješ sám nebo je vás více?

Ve většině případů pracuji sám. Výhodu spatřuji hlavně ve volnosti při práci i ve finálním zpracování videa. Zároveň není potřeba platit dalšího člověka, takže je video jednoduše levnější. V případě náročné svatby si s sebou beru asistentku, která mi je pomocníkem. V případě natáčení záběrů z drona je výsledné video dražší o cenu práce druhého kameramana (pilot drona).

Je možné se předem sejít?

Mám ve zvyku pořádat osobní schůzku v Praze nebo na domluveném místě, kde probereme Vaše představy, očekávání, harmonogram atd. Zároveň Vás také rád poznám ještě před svatbou. Pokud z jakýchkoliv důvodů není možné osobní schůzku uskutečnit, je možné vše domluvit alespoň telefonátem přes skype. Osobní schůzka se vždy nese v příjemné a přátelské atmosféře.

Jak probíhá tvá práce při natáčení?

Většinou si lidé na svatbě myslí, že jsem jeden z hostů. Při natáčení se snažím pracovat diskrétně a zbytečně na sebe nestrhávat pozornost. Věřím, že díky tomu se lidé cítí před mou kamerou příjemně. Někdy ani netuší, že je zrovna natáčím. Tak vznikají záběry plné emocí.

Co je finální produkt?

V první řadě ode mě dostanete originální, emocionální příběh Vašeho svatebního dne. Jedná se o sestřih těch nejlepších záběrů s hudbou a proslovem, který je zhruba 3-6 minut dlouhý. Dále přidám druhé video, kde je ponechán původní zvuk a hudba jen tiše hraje v pozadí. Druhé video je zhruba 20-25 minut dlouhé.

Kolik stojí svatební video?

Každá svatba je trochu jiná a potřebuje svůj individuální přístup. Jednotlivé balíčky můžeme po dohodě nastavit přesně dle Vašich představ. Pro cenovou nabídku a volné termíny mi prosím napište na e-mail, nebo využijte kontaktní formulář.

Jak si máme rezervovat termín?

Pokud mám termín volný, proběhla mezi námi nějaká komunikace a chcete abych byl součástí Vaší svatby, tak zbývá už jen složit zálohu ve výši 25% z ceny videa. Tím bude Váš termín závazně rezervován. Záloha se odečítá z finální ceny videa.

Mohl bys nám svatbu rovnou nafotit?

Vždy se snažím odvádět co nejkvalitnější práci. Natáčení svatby je velká zodpovědnost a vyžaduje plné soustředění od začátku do konce. Prakticky není možné, aby jeden člověk svatbu natočil i nafotil kvalitně. Pokud někdo takovou službu nabízí, většinou sleduje pouze zisk a na kvalitě jeho práce je to vidět. Při mé práci jsem potkal fotografy, kteří jsou opravdoví profesionálové a rád Vám je doporučím.

1.2.2019