o mně

Inspired by Love

Designu a kameře se věnuji již od dětství. Baví mě detaily a opravdové emoce. Můj přístup k tvorbě svatebních filmů je unikátní především ve své jednoduchosti. Většinu záběrů natáčím jednou malou kamerou a jedním malým objektivem. Neberu s sebou žádné osvětlovací lampy nebo velké stabilizační konstrukce. Dokáži se soustředit na důležité momenty svatby, vnímat atmosféru, natočit vše důležité a přitom si zachovat uvolněný a usměvavý přístup. Jde přeci o kvalitu. Nevěstu a ženicha netlačím do nepřirozeného pózování. Můj přístup je nechat svatbu plynout a zachytit její nejlepší momenty. Vaši svatbu se snažím zdokumentovat kreativně, ale zároveň na sebe zbytečně nepoutat pozornost.

Pracuji velmi diskrétně. Nepatřím k těm, kteří kolem Vás budou při obřadu kroužit s velkými krámy a Vaši hosté ani neuvidí první polibek. Většinou na svatbě splynu s davem. Dalo by se říct, že jsem tvůrce videí také pro lidi, kteří na své svatbě kameramana nechtějí. Od nevěsty a ženicha často zpětně slyším, že si jejich hosté ani nevšimli, že na svatbě nějaký kameraman byl. Snažím se, aby má videa měla filmový nádech a cesta k jeho dosažení byla co nejkratší.

Nikdy nepříjmám více než 15 rezervací za rok. Díky tomu mohu každému garantovat, že svou práci odvedu s plným nasazením. Zároveň pro mě nevěsta s ženichem nejsou pouze dalšími klienty, ale osobnostmi, které rád poznám na osobní schůzce a vždy se mi silně vryjí do paměti. Snažím se tvořit nadčasová videa, která budou Váš svatební příběh vyprávět i dalším generacím. Možná právě v tom je jejich největší hodnota.

Samozřejmě! Rád cestuji a není žádný problém dojet na jakékoliv místo České republiky i mimo ní. Na místo Vaší svatby mohu vyjíždět z Prahy nebo z Chrudimi, záleží na tom, co je blíž. 

Ve většině případů pracuji sám. Výhodu spatřuji hlavně ve volnosti při práci i ve finálním zpracování videa. Zároveň není potřeba platit dalšího člověka, takže je video jednoduše levnější. V případě náročné svatby si s sebou beru asistentku, která mi je pomocníkem. V případě natáčení záběrů z drona je přítomen specialista na letecké záběry.

Mám ve zvyku pořádat osobní schůzku v Praze nebo na domluveném místě, kde probereme Vaše představy, očekávání, harmonogram atd. Zároveň Vás také rád poznám ještě před svatbou. Pokud z jakýchkoliv důvodů není možné osobní schůzku uskutečnit, je možné vše domluvit alespoň telefonátem přes skype. Osobní schůzka se vždy nese v příjemné a přátelské atmosféře.

Po letech natáčení a zkušeností jsem se rozhodl nabízet pouze jeden balíček, který obsahuje vše, co 95% zasnoubených párů žádalo. V případě zájmu je možné i tento nejlepší balíček upravit na míru pro každou svatbu. Výsledkem jsou celkem 4 videa. Pro více informací mě neváhejte kontaktovat, určitě budete nadšeni!

Pokud mám termín volný, proběhla mezi námi nějaká komunikace a chcete abych byl součástí Vaší svatby, tak zbývá už jen složit zálohu ve výši 30% z ceny videa. Tím bude Váš termín závazně rezervován. Záloha se odečítá z finální ceny videa.

Vždy se snažím odvádět co nejkvalitnější práci. Natáčení svatby je velká zodpovědnost a vyžaduje plné soustředění od začátku do konce. Prakticky není možné, aby jeden člověk svatbu natočil i nafotil kvalitně. Proto nabízím společný balíček s fotografem Markem Topolářem.

Reference

,,Když jsem viděla Kryštofa práci, probrečela jsem tolik minut. Toho musíme mít, jsem řekla. Neváhala jsem a domluvili jsme si schůzku. Tak milý člověk a profesionál v jednom těle a navíc s citem pro detail. Vytvořil nám úchvatné a dechberoucí video ze svatby. Zachytí momenty, při kterých ani nevíte, že Vás točí. Je jako myš. Vyšel z toho doják jako blázen a máme krásnou památku na celý život. Kryštofa vřele doporučujeme a přejeme ti ať se daří.“

-Zahájští

,,Hledali jsme až jsme našli!! Toho nejlepšího kameramana pro náš velký den. Po zhlédnutí Kryštofových videí jsme věděli, že bude ten pravý. A ptáte se, jestli splnil naše očekávání? Naprosto, předčil vše co jsme mohli čekat. Video je jednoduše řečeno dokonalé a dechberoucí se všemi důležitými momenty, během kterých Kryštof prokázal svůj smysl pro detail a neuvěřitelný cit pro zachycení emocí až z toho šli všem slzy kolem. Emoce od začátku až dokonce. Kryštofe věděli jsme, že jsi dobrý ale teď si myslíme, že jsi nejlepší !!! Moc děkujeme, že právě ty jsi byl s námi v tak důležitý den. Děkujeme za úžasné vzpomínky, které si stále s dojetím připomínáme pokaždé když video vidíme.“

-Rebcovi